Mangata Holding Sa · GPW:MGT
Mangata Holding Sa — Zetkama — FY2013 Earnings Presentation
21 slides from Mangata Holding Sa's earnings presentation, Mar 27, 2014
Slide 1: Warszawa 27 marca 2014
Warszawa 27 marca 2014 1
Slide 2: Agenda
Agenda Wprowadzenie Grupa Kapitałowa ZETKAMA Segmenty operacyjne Wyniki 2013 Prognoza 2014 Warszawa, 27 marca 2014
Slide 3: Wprowadzenie
Wprowadzenie Przychody ze sprzedaży w 2013 roku wyniosły 291.871 tys. zł i wzrosły o 5% w stosunku do roku poprzedniego. Wynik EBITDA w 2013 roku na poziomie 38.636 tys. zł stanowi 2 % wzrost w stosunku do wyniku roku poprzedniego. Zysk brutto Grupy w 2013 roku wyniósł 29.519 tys. zł, co stanowi wzr
Slide 4: Osiągnięcia
Osiągnięcia Utworzenie Centrum Badawczo – Rozwojowego (Zetkama R&D sp. z o.o.) w celu realizacji badań przemysłowych i prac rozwojowych odnośnie nowych koncepcji produktowych i technologicznych oraz weryfikacji założeń technicznych niezbędnych do projektowania i badania prototypów. Podpisanie umowy
Slide 5: Struktura Grupy Kapitałowej
Struktura Grupy Kapitałowej ZETKAMA S.A. JEDNOSTKA DOMINUJĄCA ŚRUBENA UNIA S.A. MCS SP. Z O.O. ARMAK SP. Z O.O. ZETKAMA R&D SP. Z O.O. 100% 100% 94,2% 100,0% JEDNOSTKA ZALEśNA JEDNOSTKA ZALEśNA JEDNOSTKA ZALEśNA JEDNOSTKA ZALEśNA VARIMEX-VALVES SP. Z O.O. 36,8% JEDNOSTKA STOWARZYSZONA Warszawa, 27 m
Slide 6: Segmenty operacyjne Grupy
Segmenty operacyjne Grupy ARMATURA I ODLEWY ELEMENTY ZŁĄCZNE PODZESPOŁY DLA MOTORYZACJI Warszawa, 27 marca 2014
Slide 7: Sprzedaż 2013
Sprzedaż 2013 Warszawa, 27 marca 2014
Slide 8: Armatura i odlewy
Armatura i odlewy ZETKAMA + ARMAK Sprzedaż w tys. zł 2013 2012 W 2013 roku sprzedaż wyniosła 125,7 mln zł i była wyższa o 8% niż w analogicznym 140 000 okresie roku poprzedniego. 120 000 W 2013 eksport poza UE wzrósł o 28% 100 000 125 729 w stosunku do 2012 roku. 80 000 116 211 60 000 Spółka Armak s
Slide 9: Elementy złączne
Elementy złączne Wartość sprzedaży w 2013 roku wyniosła Sprzedaż w tys. zł 2013 2012 116,9 mln zł i spadła o 1% w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. 140 000 Spółka Śrubena pomimo stagnacji 120 000 w budownictwie i kolejnictwie utrzymała 100 000 stabilny poziom sprzedaży. 116 865 118 27
Slide 10: Podzespoły dla motoryzacji
Podzespoły dla motoryzacji Sprzedaż w tys. zł 2013 2012 Wartość sprzedaży w 2013 roku wyniosła 49,3 mln zł i była wyższa o 15% niż w analogicznym 60 000 okresie roku poprzedniego. 50 000 Sprzedaż krajowa wzrosła o 61%, 40 000 sprzedaż eksportowa wzrosła o 4%. 49 277 30 000 42 685 Pozyskano nowych kl
Slide 11: Sprzedaż 2013 wg segmentów operacyjnych i wyłączenia między segmentami
Sprzedaż 2013 wg segmentów operacyjnych i wyłączenia między segmentami w tys. PLN Sprzedaż wg segmentów Sprzedaż bez Sprzedaż po operacyjnych Wyłączenia wyłączeń wyłączeniach Armatura i odlewy 133.766 (8.037) 125.729 Elementy złączne 117.404 (539) 116.865 Podzespoły dla motoryzacji 49.361 (84) 49.27
Slide 12: Sprzedaż wg segmentów operacyjnych w tys. PLN
Sprzedaż wg segmentów operacyjnych w tys. PLN Sprzedaż wg segmentów operacyjnych 2013 2012 Dynamika Armatura i odlewy 125.729 116.211 8,2% Elementy złączne 116.865 118.273 -1,2% Podzespoły dla motoryzacji 49.277 42.685 15,4% Sprzedaż ogółem 291.871 277.169 5,3% SPRZEDAś WG SEGMENTÓW 2013 SPRZEDAś WG
Slide 13: Przychody wg kierunków sprzedaży w tys. PLN
Przychody wg kierunków sprzedaży w tys. PLN Sprzedaż wg kierunków sprzedaży 2013 2012 Dynamika Polska 98.883 100.624 -1,7% Unia Europejska 152.781 144.054 6,1% Pozostałe kraje 40.207 32.491 23,7% Sprzedaż ogółem 291.871 277.169 5,3% SPRZEDAś WG KIERUNKÓW 2013 SPRZEDAś WG KIERUNKÓW 2012 12% 14% 34% 3
Slide 14: Wyniki 2013
Wyniki 2013 Warszawa, 27 marca 2014
Slide 15: Wyniki finansowe Grupy –2013
Wyniki finansowe Grupy –2013 Wyszczególnienie 2013 2012 Zmiana Przychody ze sprzedaży 291.871 277.169 5,3% Zysk brutto ze sprzedaży 68.587 63.659 7,7% Zysk operacyjny (EBIT) 29.684 29.122 1,9% EBITDA 38.636 37.955 1,8% Zysk brutto 29.519 27.579 7,0% Zysk netto 25.578 22.883 11,8% Warszawa, 27 marca
Slide 16: Wyniki segmentów – 2013
Wyniki segmentów – 2013 Armatura Elementy Podzespoły dla Dane segmentu motoryzacji Ogółem i odlewy złączne Przychody* 125.729 116.865 49.277 291.871 Koszty 89.676 94.834 38.774 223.284 w tym materiały i energia 52.992 66.050 28.032 147.074 % kosztów 59,1% 69,6% 72,3% 65,9% Wynik segmentu 36.053 22.0
Slide 17: Realizacja prognozy 2013 - ZETKAMA S.A.
Realizacja prognozy 2013 - ZETKAMA S.A. Przychody, EBITDA i zysk netto Przychody, EBITDA i zysk netto - % prognozy 120000 114.189 110.000 Realizacja 2013 Prognoza 2013 140,0% Realizacja 2013 100000 118,0% 120,0% 111,1% 103,8% 100% 100% 100% Prognoza 2013 80000 100,0% 60000 80,0% 60,0% 40000 40,0% 17
Slide 18: Realizacja prognozy 2013 – Grupa ZETKAMA
Realizacja prognozy 2013 – Grupa ZETKAMA Przychody, EBITDA i zysk netto Przychody, EBITDA i zysk netto - % prognozy 350000 Realizacja 2013 Prognoza 2013 291.871 110% 105% 100% 300000 279.173 Realizacja 2013 100% 99% 100% 100% 89% 90% 250000 Prognoza 2013 80% 200000 70% 60% 150000 50% 40% 100000 30%
Slide 19: Prognoza 2014 – ZETKAMA
Prognoza 2014 – ZETKAMA Prognoza Zetkama S.A. 2013 Zmiana 2014 Przychody ze sprzedaży 118.122 114.189 3,4% EBIDTA 15.490 17.020 -9,0% Zysk netto 8.723 10.602 -17,7% Różnice wpływające negatywnie na wynik netto prognozy 2014 w porównaniu do roku 2013: • różnica w kursie EUR/PLN – wpływ 776 tys. zł, •
Slide 20: Prognoza 2014 – Grupa ZETKAMA
Prognoza 2014 – Grupa ZETKAMA Prognoza Grupa Zetkama 2013 Zmiana 2014 Przychody ze sprzedaży 298.543 291.871 2,3% EBIDTA 41.357 38.636 7,0% Zysk netto 25.120 25.578 -1,8% Różnice wpływające negatywnie na wynik netto prognozy 2014 w porównaniu do roku 2013: • różnica w kursie EUR/PLN, • dwa nowe proj
Slide 21: Niniejsze opracowanie zostało sporządzone wyłącznie w celach informacyjnych
Niniejsze opracowanie zostało sporządzone wyłącznie w celach informacyjnych. Nie stanowi reklamy ani oferowania papierów wartościowych w publicznym obrocie. W opracowaniu zostały wykorzystane źródła informacji, które ZETKAMA S.A. uznaje za wiarygodne i dokładne, jednak nie ma gwarancji, że są one wy