Ze Pak Sa · GPW:ZEP
Ze Pak Sa — FY2021 Earnings Presentation
36 slides from Ze Pak Sa's earnings presentation, Apr 30, 2022
Slide 1: Wyniki 2021 roku
Wyniki 2021 roku 30 kwietnia 2022 1
Slide 2: Grupa ZE PAK – Podsumowanie 2021
Grupa ZE PAK – Podsumowanie 2021 Kluczowe dane operacyjne i finansowe 2021 Zmiana r/r Sprzedaż energii elektrycznej: 5,75 TWh -14,43% • sprzedaż energii elektrycznej z własnej produkcji: 4,36 TWh -10,10% • sprzedaż energii elektrycznej z obrotu: 1,39 TWh -25,67% Uzyskana średnia cena sprzedaży energ
Slide 3: Grupa ZE PAK – Podsumowanie 4Q 2021
Grupa ZE PAK – Podsumowanie 4Q 2021 Kluczowe dane operacyjne i finansowe 4Q 2021 Zmiana r/r Sprzedaż energii elektrycznej: 1,61 TWh -12,97% • sprzedaż energii elektrycznej z własnej produkcji: 1,26 TWh -0,79% • sprzedaż energii elektrycznej z obrotu: 0,35 TWh -39,66% Uzyskana średnia cena sprzedaży
Slide 4: Grupa ZE PAK – Podsumowanie 2021
Grupa ZE PAK – Podsumowanie 2021 PRZYCHODY EBITDA 2451 EBITDA = 243 ⬆ 11,06% 2207 Pozostałe 586 ⬆ 69,86% 345 EBITDA = 148 Amortyzacja 756 + odpisy 388 ⬇ 23,47% 507 aktualizujące Energia 439 środki trwałe elektryczna z obrotu EBIT ⬆ 9,00% 1 477 Energia -291 1 355 elektryczna -513 z własnej produkcji
Slide 5: Wybrane dane z rynku energii
WYBRANE DANE Z RYNKU ENERGII 5
Slide 6: Ceny energii elektrycznej
Ceny energii elektrycznej Na Rynku Dnia Następnego na TGE SA w 2021 roku 1550 panował trend wzrostowy. Dynamika wzrostów mocno przyśpieszyła w czwartym kwartale. Wzrosty wynikały z 1250 wysokiego zapotrzebowaniem na energię w Polsce i maks. Zachodniej Europie, niższej generacji wiatrowej, złoty/MWh
Slide 7: Ceny uprawnień do emisji CO2 i zielonych certyfikatów
Ceny uprawnień do emisji CO2 i zielonych certyfikatów W trakcie 2021 roku ceny uprawnień do emisji dynamicznie 90 80 wzrosły. Żródeł wzrostu należy upatrywać w zapowiedziach 70 związanych z pakietem forsowanym przez Komisję Europejską 53,57 60 „Fit for 55” w celu dostosowania polityk UE, aby obniżyć
Slide 8: Informacje operacyjne
INFORMACJE OPERACYJNE 8
Slide 9: Produkcja netto i sprzedaż energii elektrycznej – 12M 2021
Produkcja netto i sprzedaż energii elektrycznej – 12M 2021 [TWh] PRODUKCJA NETTO SPRZEDAŻ Spadek produkcji obserwowany w okresie dwunastu miesięcy 2021 roku dotyczył głównie okresu styczeń – 5,75 ⬇14,43% 6,72 kwiecień i spowodowany był 4,36 ⬇ 10,10% 4,85 0,32 1,87 odstawieniem do postoju 0,32 ⬌ 0,00
Slide 10: Kwartalna produkcja netto i sprzedaż energii elektrycznej
Kwartalna produkcja netto i sprzedaż energii elektrycznej [TWh] PRODUKCJA NETTO 1,26 ⬇ 0,79% 1,27 1,23 1,06 0,07 0,08 ⬇11,11% 0,09 0,80 0,09 0,65 0,63 ⬆14,55% 0,55 0,08 0,52 TWh 0,27 0,55 ⬇12,70% 0,63 0,45 0,45 0,51 1Q 2021 2Q 2021 3Q 2021 4Q 2021 4Q 2020 Bloki 1,2 i 5 (Pątnów I) Blok 9 (Pątnów II)
Slide 11: Zużycie węgla i emisja CO2 – 12M 2021
Zużycie węgla i emisja CO2 – 12M 2021 [mln ton] ZUŻYCIE WĘGLA EMISJA CO2 5,23 ⬇ 12,25% 5,96 4,87 ⬇11,62% 5,51 Dane dotyczące zużycia węgla i emisji CO2 zarówno w okresie dwunastu miesięcy 2021 roku, jak i samym 4Q 2,40 2021 pokazują spadek zużycia węgla i 2,58 mniejszą emisję co wynika z niższych ⬇
Slide 12: Kwartalne zużycie węgla i emisja CO2
Kwartalne zużycie węgla i emisja CO2 [mln ton] ZUŻYCIE WĘGLA 1,48 ⬇ 6,92% 1,59 1,48 1,23 ⬆ 7,58% 0,66 1,04 0,71 0,73 miliony ton 0,34 0,59 ⬇17,20% 0,93 0,75 0,77 0,70 0,64 1Q 2021 2Q 2021 3Q 2021 4Q 2021 4Q 2020 Blok 9 (Pątnów II) Bloki 1, 2 i 5 (Pątnów I) Blok 9 (Pątnów II) Bloki 1,2 i 5 (Pątnów I)
Slide 13: Średnie ceny sprzedaży energii elektrycznej i zakupu CO2
Średnie ceny sprzedaży energii elektrycznej i zakupu CO2 – 12M 2021 [mln ton] Cena sprzedaży energii elektrycznej 1) Cena zakupu pozwoleń do emisji CO2 (EUA) 2) 1) Średnia cena liczona jako przychody ze sprzedaży energii (własnej, z obrotu oraz usług systemowych) podzielone przez wolumen sprzedaży.
Slide 14: Średnie ceny sprzedaży energii i zakupu CO2 kwartalnie
Średnie ceny sprzedaży energii elektrycznej i zakupu CO2 w ujęciu kwartalnym [mln ton] Cena sprzedaży energii elektrycznej złoty/MWh 316,04 412,78 ⬆ 47,14% 266,30 280,97 280,54 1Q 2021 2Q 2021 3Q 2021 4Q 2021 4Q 2020 Cena zakupu pozwoleń do emisji CO2 (EUA) złoty/EUA 134,21 260,90 116,11 ⬆ 117,33% 1
Slide 15: Inwestycje w aktywa trwałe oraz wartości niematerialne i prawne
Inwestycje w aktywa trwałe oraz wartości niematerialne i prawne [bez CO2] NAKŁADY [mln PLN] WYDATKI [mln PLN] 366 410 81 72 56 63 37 26 12M 2021 12M 2020 4Q 2021 4Q 2020 12M 2021 12M 2020 4Q 2021 4Q 2020 W 2021 roku Grupa ZE PAK SA kontynuowała realizację dwóch dużych projektów inwestycyjnych, jakim
Slide 16: Informacje finansowe
INFORMACJE FINANSOWE 16
Slide 17: Przychody
Przychody [mln PLN] 1 476 12M 2021 Wyższe łączne przychody ze sprzedaży energii elektrycznej 1 355 w 12M 2021: 12M 2020 • większy wolumen sprzedaży energii z własnej produkcji, • niższy wolumen sprzedaży z obrotu, • wyższa uzyskana cena sprzedaży energii elektrycznej. W samym 4Q 2021 o wyższych przy
Slide 18: Koszty rodzajowe
Koszty rodzajowe [mln PLN] 756 792 12M 2021 Wyższe koszty zużycia materiałów to wyższe koszty węgla 671 12M 2020 zakupionego i wyższe koszty materiałów zużytych do remontów. 494 522 Niższa amortyzacja jako efekt dokonanych w połowie 2020 roku 439 370 384 odpisów aktualizujących. Jednocześnie dużo wy
Slide 19: EBITDA 12M 2021
EBITDA 12M 2021 [mln PLN] 12M 2021 12M 2020 (1) EBITDA wyższa o 101 mln PLN (+71,13%) -> po doprowadzeniu do porównywalności Przychody ze sprzedaży 2 451 2 207 wyższa o 127 mln PLN (+89,44%) Zmiana % 11,06% - porównywalna EBITDA za 12M 2020 wyniosła 142 mln PLN -> wartość 148 mln PLN to efekt odpisó
Slide 20: EBITDA 12M 2021 wg segmentów
EBITDA 12M 2021 wg segmentów [mln PLN] Główne przyczyny zmian EBITDA w podstawowych segmentach: Wytwarzanie: EBITDA 205 • przychody z Rynku Mocy (od 2021), wyższe przychody z energii własnej, wyższe przychody z praw majątkowych, wyższe przychody z ciepła, niższe przychody z usług systemowych, niższe
Slide 21: Skonsolidowany rachunek zysków i strat za 12M 2021 wg segmentów
Skonsolidowany rachunek zysków i strat za 12M 2021 wg segmentów Korekty mln PLN Wytwarzanie Wydobycie Remonty Sprzedaż Pozostałe konsolidacyjne Razem Przychody ze sprzedaży 2 125 7 57 256 7 - 2 451 do klientów zewnętrznych Zewnętrzne przychody ze 94,61% 1,45% 30,00% 100,00% 4,73% 0,00% 100,00% sprze
Slide 22: EBITDA 4Q 2021
EBITDA 4Q 2021 [mln PLN] 4Q 2021 4Q 2020 (1) EBITDA wyższa o 40 mln PLN (+222,22%) -> po doprowadzeniu do porównywalności Przychody ze sprzedaży 847 602 wyższa o 65 mln PLN (+342,11%) Zmiana % 40,70% - porównywalna EBITDA za 4Q 2020 wyniosła 19 mln PLN -> wartość 18 mln PLN to efekt odpisów aktualiz
Slide 23: EBITDA 4Q 2021 wg segmentów
EBITDA 4Q 2021 wg segmentów [mln PLN] Główne przyczyny zmian EBITDA w podstawowych segmentach: Wytwarzanie: EBITDA • wyższe przychody z energii własnej, przychody z Rynku Mocy, wyższe przychody z praw 55 60 majątkowych, wyższe przychody z KDT, wyższe przychody z ciepła, niższe przychody z usług syst
Slide 24: Skonsolidowany rachunek zysków i strat za 4Q 2021 wg segmentów
Skonsolidowany rachunek zysków i strat za 4Q 2021 wg segmentów Korekty mln PLN Wytwarzanie Wydobycie Remonty Sprzedaż Pozostałe konsolidacyjne Razem Przychody ze sprzedaży do klientów zewnętrznych 754 -5 15 81 3 0 847 Zewnętrzne przychody ze sprzedaży % 96,05% (3,73)% 35,71% 100,00% 7,32% 0,00% 100,
Slide 25: Działalność finansowa, podatek i wynik netto
Działalność finansowa, podatek i wynik netto [mln PLN] 12M 2021 12M 2020 4Q 2021 4Q 2020 EBIT (513) (291) (597) (11) Przychody finansowe 12 6 (38) (1) Koszty finansowe (18) (18) 39 (3) Zysk (Strata) brutto (519) (303) (596) (15) Podatek dochodowy (obciążenie podatkowe) (1) 201 77 172(1) 39(1) Efekty
Slide 26: Stan zatrudnienia
Stan zatrudnienia [etaty] WEDŁUG SEGMENTÓW RAZEM 2000 4 550 3 963 3 492 1000 0 Segment Segment Segment Pozostałe WYTWARZANIE WYDOBYCIE REMONTY segmenty 30-12-2021 31-12-2020 30-12-2019 30-12-2021 31-12-2020 30-12-2019 26
Slide 27: Zadłużenie
Zadłużenie Dług netto [mln PLN] Dług netto / EBITDA 31.12.2021 31.12.2020 31.12.2021 -0,24 31.12.2020 -3,00 447 55 (1) Środki pieniężne i ich ekwiwalenty ze ( 59) skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej oraz pozostałe aktywa krótkoterminowe finansowe (507) (498) ( 443) Środki pieniężne i
Slide 28: Skonsolidowany rachunek przepływów pieniężnych
Skonsolidowany rachunek przepływów pieniężnych [mln PLN] 12M 2021 12M 2020 4Q 2021 4Q 2020 (1) Wyższe wydatki związane z rozliczeniem zysk (strata) brutto (519) (303) (596) (15) kontraktów na zakup uprawnień do emisji CO2 amortyzacja 119 153 19 32 (2) Na wydatki inwestycyjne składa się przede wynik
Slide 29: Strategiczne projekty w odnawialne źródła energii
STRATEGICZNE PROJEKTY W ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII Stan na kwiecień 2022 roku 29
Slide 30: Zielona energia i ciepło – Blok biomasowy nr 2 w Elektrowni Konin
Zielona energia i ciepło – Blok biomasowy nr 2 w Elektrowni Konin (K7/TG5) Główne parametry techniczne i dane finansowe: Znamionowa moc elektryczna: 50 MW Sprawność cieplna kotła przy 100% WMT: > 88,8% Moc cieplna układu w wodzie sieciowej: ≥ 80 MWt Gwarantowane parametry emisyjne spalin: stężenie S
Slide 31: Energia ze słońca – Farma fotowoltaiczna Brudzew 70MWp
Energia ze słońca – Farma fotowoltaiczna „Brudzew” 70MWp Główne dane techniczne i finansowe Uzyskanie zgody EON: 15 września 2021 Moc znamionowa: 70 MWp Uzyskanie zgody ION: Współczynnik produktywności: 26 października 2021 - WYMAGANY ≥ 80,50 % Termin rozpoczęcia produkcji - OSIĄGNIĘTY 90,92 % energ
Slide 32: Zielony wodór
Zielony wodór Zadania wodorowe realizowane w Grupie ZE PAK Wytwórnia wodoru w Elektrowni Konin W ramach I etapu budowy zostanie uruchomiona wytwórnia o wydajności 1 tony H2/dobę, oparta na elektrolizerze Hydrogenics serii HyLYZER 500-30. Kwiecień 2020: Zawarto umowę z Hydrogenics Europe Belgia na do
Slide 33: Polski autobus wodorowy
Polski autobus wodorowy STATUS PROJEKTU: Etap 5 – Listopad 2021 – Marzec 2022 Homologacja i testy • Próby drogowe • Testy układu hamulcowego • Badanie hałasu i przechyłu • Optymalizacja bilansu energetycznego • Uzyskanie VIN i homologacji 33
Slide 34: Farma Wiatrowa Kazimierz Biskupi
Farma Wiatrowa Kazimierz Biskupi Główne dane techniczne farmy wiatrowej: Lokalizacja farmy: Ilość turbin wiatrowych: 7 Województwo: wielkopolskie Moc projektu: 17,5 MW Powiat: koniński Średnia produkcja roczna: 59 GWh Gmina: Kazimierz Biskupi Status realizacji projektu Wybrano głównego wykonawcę p
Slide 35: Farma Wiatrowa Miłosław
Farma Wiatrowa Miłosław Nazwa projektu Lokalizacja Moc Faza projektu Produkcja Województwo wielkopolskie FW Miłosław Powiat: wrzesiński 9,6 MW Realizacja 3 kw. 2023 Gmina: Mirosław Status prac W grudniu zakończono akwizycję projektu – podpisano umowy nabycia aktywów jak również umowy na wykonawstw
Slide 36: Zastrzeżenie
Zastrzeżenie Niniejsza prezentacja („Prezentacja”) ma charakter wyłącznie informacyjny i nie należy jej traktować jako porady inwestycyjnej. Prezentacja została sporządzona przez ZE PAK S.A. („Spółka”). Odbiorcy Prezentacji ponoszą wyłączną odpowiedzialność za własne analizy i oceny rynku oraz sytua