Vrg S.a. · GPW:VRG

Vrg — Vistula Group — Q3 2017 Earnings Presentation

66 slides from Vrg's earnings presentation, Nov 15, 2017

  1. Slide 1: Prezentacja wyników za 3Q17

    PREZENTACJA WYNIKÓW ZA 3Q17 Warszawa, 15 listopada 2017

  2. Slide 2: Oświadczenie

    Oświadczenie Niniejsza prezentacja („Prezentacja") została przygotowana przez Vistula Group SA („Spółka") z należytą starannością. Może ona jednak posiadać pewne nieścisłości lub pominięcia. Prezentacja nie zawiera kompletnej ani całościowej analizy finansowej Spółki, jak również nie przedstawia jej

  3. Slide 3: Podsumowanie

    PODSUMOWANIE

  4. Slide 4: Wzrost marży brutto w 3Q17

    Wzrost marży brutto w 3Q17 PRZYCHODY 157,4 mln PLN +15,2% ZYSK NETTO 6,3 mln PLN +56,6% MARŻA BRUTTO 51,3% +0,7 p.p. EBITDA 13,4 mln PLN +33,5% EBIT +47,7% 9,7 mln PLN Prezentacja 3Q17 4

  5. Slide 5: Podtrzymujemy roczne cele po wynikach 9M17

    Podtrzymujemy roczne cele po wynikach 9M17 PRZYCHODY 465,4 mln PLN +13,4% ZYSK NETTO 19,5 mln PLN +21,3% MARŻA BRUTTO -0,5 p.p. 51,4% EBITDA 42,8 mln PLN EBIT +17,3% +20,4% 31,4 mln PLN Prezentacja 3Q17 5

  6. Slide 6: Dynamicznie rosnąca sieć sklepów

    Dynamicznie rosnąca sieć sklepów LICZBA SKLEPÓW na koniec 3Q17 72 +14 r/r miasta 126 +19 122 +13 77 +28 r/r salonów 33 +2 franczyzowych 108 +12 312 +18 r/r sklepów własnych 389 +46 31,9 +10% r/r tys. m2 powierzchni Prezentacja 3Q17 6

  7. Slide 7: Vistula

    ek VISTULA

  8. Slide 8: Vistula: dynamiczny rozwój franczyzy

    Vistula: dynamiczny rozwój franczyzy Sieć sprzedaży marki Vistula  Powierzchnia marki Vistula na koniec 3Q17 wzrosła o 15% r/r, a sieć sprzedaży 3Q16 3Q17 r/r powiększyła się o 19 sklepów. Ilość sklepów 107 126 +19  Dynamiczny rozwój franczyzy: 15 nowych 20 35 +15 sklepów franczyzowych netto oraz

  9. Slide 9: Vistula: wysoki i stabilny EBIT sklepów

    Vistula: wysoki i stabilny EBIT sklepów Wartościowa struktura przychodów  Dwucyfrowe wzrosty w głównej marce marki Vistula Vistula oraz Vistula Red. 10% 12% 13% 12%  Produkty sygnowane przez Roberta 30% 15% 19% Lewandowskiego powróciły do salonów we 34% 9% 4% wrześniu 2017 r.  Konsekwentny rozwój

  10. Slide 10: Vistula: wyniki 9M17

    Vistula: wyniki 9M17 Wartościowa struktura przychodów  Przychody marki Vistula wyniosły 170,1 mln marki Vistula PLN w 9M17 r., rosnąc o 15% r/r. 170,1 +15% r/r  Przychody z franczyzy wyniosły 26,5 mln 147,6 PLN w 9M17, wzrost o 89% r/r. Ich udział wzrósł z 9,5% w 9M16 do 15,6% w 9M17.  Przychody

  11. Slide 11: Wólczanka

    a tS WOLCZANKA

  12. Slide 12: WLC: lider wzrostów sprzedaży

    WLC: lider wzrostów sprzedaży Sieć sprzedaży marki Wólczanka  Liczba sklepów Wólczanki wzrosła o 13 salonów netto r/r (12 to salony 3Q16 3Q17 r/r franczyzowe). Ilość sklepów 109 122 +13  Powierzchnia sklepów wzrosła o 9% r/r w tym franczyza 21 33 +12 wobec 63% r/r wzrostu powierzchni sklepów franc

  13. Slide 13: WLC: dynamiczny wzrost EBITu sklepów

    WLC: dynamiczny wzrost EBITu sklepów Wartościowa struktura przychodów  Dwucyfrowe dynamiki sprzedaży w marki Wólczanka podstawowych kategoriach. 34% 36% 7% 6%  Wzrost udziału koszul damskich dzięki 16% 21% poszerzonej ofercie bluzek.  Wzrost udziału droższej marki Lambert w 66% 64% 70% 67% strukt

  14. Slide 14: WLC: wyniki 9M17

    WLC: wyniki 9M17 Przychody marki Wólczanka (mln PLN)  Przychody Wólczanki wyniosły 66,4 mln PLN w 9M17, wzrost o 26% r/r. 66,4 +26% r/r  Przychody z franczyzy wyniosły 8,8 mln PLN 52,7 w 9M17 (+73% r/r).  Udział franczyzy wzrósł z 9,6% w 9M16 do 13,2% w 9M17. 44,9  Przychody z internetu wyniosły

  15. Slide 15: Deni Cler Milano

    DENI CLER MILANO

  16. Slide 16: Deni Cler: sukces kolekcji Jesień/Zima

    Deni Cler: sukces kolekcji Jesień/Zima Sieć sprzedaży marki Deni Cler  Sieć sklepów Deni Cler to 33 salony 3Q16 3Q17 r/r zlokalizowane w najlepszych galeriach w kraju. Ilość sklepów 31 33 +2  W 2017 r. marka obchodzi swoje 45-lecie. w tym franczyza 8 8 -  Z tej okazji do oferty wprowadzane są Pow

  17. Slide 17: Deni Cler: poprawa marży brutto

    Deni Cler: poprawa marży brutto Wartościowa struktura przychodów  Znaczący wzrost sprzedaży na m2 w 3Q17, marki Deni Cler ze względu na korzystne przyjęcie nowej 15% 15% kolekcji przez klientki. 15% 16% 10% 8% 8% 9%  Stopniowa zmiana struktury sprzedaży widoczna w 9M17: stabilny udział kolekcji gł

  18. Slide 18: Deni Cler: wyniki 9M17

    Deni Cler: wyniki 9M17 Przychody marki Deni Cler (mln PLN)  W 9M17 przychody marki Deni Cler wyniosły 31,2 mln PLN (+2% r/r). 30,7 +2% r/r 31,2  Przychody z franczyzy wyniosły 6,5 mln PLN w 9M17 (+8% r/r).  Franczyza stanowiła 21% sprzedaży w 9M17.  Przychody z internetu wyniosły 2,5 mln PLN 23,

  19. Slide 19: W.Kruk

  20. Slide 20: W.Kruk: pierwszy salon franczyzowy

    W.Kruk: pierwszy salon franczyzowy Sieć sprzedaży marki W.Kruk  Dynamiczny przyrost ilości sklepów marki W.Kruk r/r. 3Q16 3Q17 r/r  Otwarcie 12 sklepów własnych netto Ilość sklepów 96 108 +12 przełożyło się na 5% r/r wzrost powierzchni handlowej marki ze względu na optymalizację w tym franczyza 0

  21. Slide 21: W.Kruk: dynamiczny wzrost EBITu sklepów

    W.Kruk: dynamiczny wzrost EBITu sklepów Wartościowa struktura przychodów  Istotny wzrost udziału biżuterii srebrnej w marki W.Kruk sprzedaży 3Q17 ze względu na kontynuację 20% korzystnych trendów w sprzedaży biżuterii 22% 29% 33% sygnowanej przez Martynę Wojciechowską.  Poziom sprzedaży kolekcji l

  22. Slide 22: W.Kruk: wyniki 9M17

    W.Kruk: wyniki 9M17 Przychody detaliczne marki W.Kruk  Przychody detaliczne marki W.Kruk w (mln PLN) 9M17 wyniosły 170,7 mln PLN, +13,5% r/r. +13,5% r/r 170,7  Przychody z internetu wyniosły 8,9 mln 150,4 PLN w 9M17 (+59% r/r).  W 9M17 przychody z internetu to 5,2% sprzedaży w porównaniu do 3,7%

  23. Slide 23: Podsumowanie wyników marek w 3Q17

    Podsumowanie wyników marek w 3Q17 SPRZEDAŻ MARŻA EBIT B R UT TO SKLEPÓW Wzrosty sprzedaży/ m2 w każdej z Poprawa marży Wzrost łącznego marek. brutto w W.Kruk EBITu sklepów rok- Dynamiczny rozwój i Deni Cler. do-roku. franczyzy. Prezentacja 3Q17 23

  24. Slide 24: Wyniki grupy

    WYNIKI GRUPY

  25. Slide 25: Szybki przyrost powierzchni grupy

    Szybki przyrost powierzchni grupy Przyrost powierzchni grupy r/r (tys. m2)  Powierzchnia grupy wyniosła 31,9 tys. m2 na 0,4 31,9 koniec 3Q17, +10% r/r. 2,6 28,9  Powierzchnia segmentu odzieżowego 8,2 dominowała nad jubilerską. Segment 7,8 +5% r/r odzieżowy dodał 2,6 tys. m2, rosnąc o 12% r/r. +12%

  26. Slide 26: Rosnąca sprzedaż grupy na m2

    Rosnąca sprzedaż grupy na m2 Sprzedaż grupy (mln PLN)  Sprzedaż grupy w 3Q17 wyniosła 157,4 mln PLN (+15% r/r). 188,2  W 3Q17 przychody segmentu odzieżowego 159,6 154,3 171,9 136,6 136,2 157,4 wzrosły o 17% r/r., osiągając 96,0 mln PLN. 118,8 119,5 77,1 63,1 67,7 55,3 61,4  Przychody segmentu jub

  27. Slide 27: Wzrost marży brutto w 3Q17

    Wzrost marży brutto w 3Q17 Zysk brutto na sprzedaży (mln PLN)  Zysk brutto na sprzedaży grupy wyniósł w 3Q17 80,7 mln PLN (+17% r/r). 99,1  W 3Q17 zysk brutto na sprzedaży segmentu 85,5 90,5 82,8 80,7 odzieżowego wyniósł 48,2 mln PLN, wzrost o 62,9 60,9 69,1 68,0 15% r/r. 42,0 33,4 36,7 29,1 32,5

  28. Slide 28: Dwucyfrowe wzrosty EBITów obu segmentów

    Dwucyfrowe wzrosty EBITów obu segmentów Koszty operacyjne m-c/m2 (PLN)  Koszty operacyjne grupy/ m2 wzrosły o 2% w 3Q17 do 741 PLN/m2 miesięcznie. 793 824 729 744 702 716 765 725 741  Niskie dynamiki wzrostu kosztów/ m2 ze 277 względu na większy udział franczyzy oraz 300 265 228 242 229 220 spadek

  29. Slide 29: Dynamiczny wzrost zysków w 3Q17

    Dynamiczny wzrost zysków w 3Q17 mln PLN 3Q16 3Q17 r/r  Wzrost sprzedaży powyżej wzrostu Sprzedaż 136,6 157,4 15,2% powierzchni. Zysk brutto na sprzedaży 69,1 80,7 16,7%  Poprawa r/r marży brutto ze względu na korzystne tendencje w Deni Cler oraz W.Kruk. Marża brutto na sprzedaży 50,6% 51,3% 0,7p.p

  30. Slide 30: Wyższa r/r rentowność operacyjna w 9M17

    Wyższa r/r rentowność operacyjna w 9M17 mln PLN 9M16 9M17 r/r  Wzrost sprzedaży wynika z rozwoju sieci Sprzedaż 410,4 465,4 13,4% stacjonarnej i wyższej r/r sprzedaży/ m2 w głównych markach. Zysk brutto na sprzedaży 212,8 239,2 12,4%  Niższa marża brutto grupy ze względu na Marża brutto na sprzeda

  31. Slide 31: Inwestycje w zapasy

    Inwestycje w zapasy Inwestycje w zapasy (mln PLN)  Wzrost zapasów o 22% r/r wynika z rozwoju 324,3 sieci oraz planowanych na 4Q17 otwarć 265,2 nowych sklepów oraz wzrostów sprzedaży.  Zapasy segmentu odzieżowego wzrosły 163,1 o 25% r/r, a segmentu jubilerskiego o 20% r/r 135,9 +27,2 +31,9 ze wzglę

  32. Slide 32: Zadłużenie na bezpiecznym poziomie

    Zadłużenie na bezpiecznym poziomie Dług netto (mln PLN)  Konsekwentna redukcja zadłużenia długoterminowego r/r. 71,3  Większe wykorzystanie krótkoterminowego 39,1 37,3 52,0 51,4 47,4 16,1 30,6 31,9 zadłużenia do finansowania zapasów. 102,5  Trzeci kwartał sezonowo najbardziej angażuje 99,8 97,9 9

  33. Slide 33: Dodatnie przepływy pieniężne w 3Q17

    Dodatnie przepływy pieniężne w 3Q17 Zmiana kapitału obrotowego (mln PLN)  Stabilne sezonowe zapotrzebowanie na kapitał obrotowy w 3Q17. 3,8 5,9 1,0  Większe r/r zaangażowanie gotówki w zapasy ze względu na zwiększoną kontraktację z Azji. -10,3 -19,8  Korzystniejszy wpływ należności ze -26,3 -24,9

  34. Slide 34: Plany rozwoju

    PLANY ROZWOJU

  35. Slide 35: Priorytetem wzrost organiczny

    PRIORYTETEM WZROST ORGANICZNY

  36. Slide 36: Dynamiczny rozwój powierzchni w 2017 roku

    Dynamiczny rozwój powierzchni w 2017 roku 2016 2017 cel r/r SEGMENT sklepy 262 297 35 Podtrzymujemy plan ODZIEŻOWY m2 22 229 24 559 10% organicznego wzrostu powierzchni grupy o 9% r/r. sklepy 114 136 22 VISTULA m2 14 706 16 688 13% sklepy 116 129 13 WÓLCZANKA W całym 2017 roku otworzymy 31 m2 4 240

  37. Slide 37: Najważniejszy kwartał w roku przed nami

    Najważniejszy kwartał w roku przed nami SEGMENT SEGMENT VISTULA ODZIEŻOWY JUBILERSKI GROUP Mamy wysokie Liczymy na udaną oczekiwania do kolekcji W 2016 r. 4Q16 sprzedaż kolekcji limitowanych (Freedom, wygenerował 31% okazjonalnej Metropolis Kwiaty Nocy). sprzedaży i 54% zysku oraz kolekcji Roberta S

  38. Slide 38: Cele na 2017 rok: wzrost organiczny

    Cele na 2017 rok: wzrost organiczny Dwucyfrowy wzrost przychodów grupy: dynamiczny rozwój SPRZEDAŻ powierzchni i poprawa sprzedaży na m2. Marża brutto grupy w 2017 roku powinna spaść o około 0,5 p.p. w porównaniu do 2016 roku. EBIT Kontrolowany wzrost kosztów operacyjnych na m2. Koszty marketingu po

  39. Slide 39: Kontynuacja rozwoju organicznego w 2018 roku

    Kontynuacja rozwoju organicznego w 2018 roku 2017 cel 2018 cel r/r SEGMENT sklepy 297 324 27 2018 to kolejny rok szybkiego, ODZIEŻOWY m2 24 559 26 677 9% ok. 9% organicznego wzrostu powierzchni grupy. sklepy 136 151 15 VISTULA m2 16 688 18 427 10% sklepy 129 141 12 WÓLCZANKA m2 4 581 4 959 8% Powier

  40. Slide 40: Wzrost akwizycyjny

    W Z R O S T A K W I Z Y C YJ N Y

  41. Slide 41: Projekt za półmetkiem

    Projekt za półmetkiem XII- VI VII VIII IX X XI III.18 Otrzymanie Ogłoszenie Zgoda UOKiK wyników planu Pozytywna na połączenie. Wybór oszacowania połączenia. opinia biegłego Ogłoszenie Zatwierdzenie wspólnego wartości obu Wyznaczenie rewidenta zamiaru memorandum doradcy do spółek. Złożenie biegłego p

  42. Slide 42: Postępowanie UOKiK

    Postępowanie UOKiK PROCEDURA UPROSZCZONA ROZSZERZONA Stosowana w przypadku, gdy udział połączonych podmiotów Stosowana w w rynku lub danym segmencie może przypadku, gdy udział zagrażać konkurencji. w rynku połączonych ]zatwierdzenie  podmiotów nie wniosku zagraża przez UOKiK konkurencji. Decyzja pr

  43. Slide 43: Połączenie za akcje

    Połączenie za akcje Oszacowany przedział parytetu wymiany akcji to: 0,77 do 0,87. Parytet w planie połączenia to środek oszacowanego przedziału czyli: 0,82. Dotychczasowi akcjonariusze Vistula Group będą stanowić Według parytetu, liczba akcji, które Vistula ok. ¾ połączonej spółki. Group wyemituje,

  44. Slide 44: Połączenie w rękach akcjonariuszy

    Połączenie w rękach akcjonariuszy ABY POŁĄCZENIE I WYNIKA JĄCE Z NIEGO SYNERGIE M O G Ł Y S I Ę Z R E A L I Z O WA Ć POT R Z E B N A J E S T Z G O DA AKCJONARIUSZY OBU SPÓŁEK. PODMIOT PRZEJMUJĄCY PODMIOT PRZEJMOWANY Warunek połączenia: Warunek połączenia: 3/4 głosów na WZA „ZA” 2/3 głosów na WZA „ZA

  45. Slide 45: Pytania i odpowiedzi

    | PYTANIA I ODPOWIEDZI

  46. Slide 46: Slajdy pomocnicze

    SLAJDY POMOCNICZE

  47. Slide 47: Vistula: podsumowanie

    Vistula: podsumowanie Vistula (moda męska)  LANTIER: dla mężczyzn zobowiązanych do formalnego dress code.  VISTULA: łatwa do zestawiania współczesna klasyka. VISTULA RED: najnowsze trendy.  VISTULA MADE TO MEASURE: szycie na miarę dla najbardziej wymagających klientów. Kolekcje  Kontynuacja wspó

  48. Slide 48: Wólczanka: podsumowanie

    Wólczanka: podsumowanie Wólczanka (moda męska i damska)  Wólczanka prowadzi w Polsce sieć salonów własnych i franczyzowych z koszulami męskimi i damskimi, dzianiną oraz dodatkami.  W naszej ofercie są dwie marki: Wólczanka oraz Lambert. Kolekcje  Biznesowa część męskiej kolekcji nawiązuje do styl

  49. Slide 49: Deni Cler: podsumowanie

    Deni Cler: podsumowanie Deni Cler (moda damska)  Sieć sklepów własnych z modą damską adresowaną do kobiet powyżej 35 roku życia, ceniących wysoką jakość i elegancję.  Kolekcje Deni Cler szyte są z najwyższej jakości tkanin ze szlachetnymi dodatkami i designerskim krojem. Kolekcje  Na każdy miesią

  50. Slide 50: W.Kruk: podsumowanie

    W.Kruk: podsumowanie Najstarsza marka jubilerska w Polsce  Oferta jubilerska obejmuje złotą, srebrną i platynową biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje.  Oferta W.Kruk to też światowe marki zegarków, tj. Rolex (wyłączność), Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Burberry, Micha

  51. Slide 51: Podsumowanie wyników marek w 3Q17

    Podsumowanie wyników marek w 3Q17 Lider wzrostu powierzchni. Lider wzrostu sprzedaży. Najwyższy poziom marży brutto. Najwyższy EBIT sklepów. Prezentacja 3Q17 51

  52. Slide 52: Stabilna struktura grupy

    Stabilna struktura grupy VISTULA GROUP Spółki będące podstawą skonsolidowanego sprawozdania SEGMENT SEGMENT P O Z O S TA Ł A JUBILERSKI ODZIEŻOWY DZIAŁALNOŚĆ Vistula Group SA Wólczanka Shirts spółka matka Manufacturing sp. z o.o. W.Kruk SA Marki Vistula, Wólczanka Produkcja Biżuteria, zegarki DCG SA

  53. Slide 53: Rosnąca liczba sklepów

    Rosnąca liczba sklepów LICZBA SKLEPÓW 3Q15 4Q15 1Q16 2Q16 3Q16 4Q16 1Q17 2Q17 3Q17 SEGMENT całość 212 228 230 242 247 262 265 274 281 ODZIEŻOWY franczyza 28 36 38 46 49 60 65 71 76 całość 94 98 102 105 107 114 117 122 126 VISTULA franczyza 10 13 15 18 20 26 30 33 35 całość 86 98 97 106 109 116 116 1

  54. Slide 54: Wzrost powierzchni sklepów

    Wzrost powierzchni sklepów M2 POWIERZCHNI 3Q15 4Q15 1Q16 2Q16 3Q16 4Q16 1Q17 2Q17 3Q17 SEGMENT całość 19 768 20 551 20 251 20 825 21 111 22 229 22 433 23 179 23 721 ODZIEŻOWY franczyza 2 153 2 602 2 678 3 183 3 428 4 228 4 600 4 957 5 226 całość 12 562 12 935 13 354 13 668 13 890 14 706 14 899 15 50

  55. Slide 55: Wzrosty sprzedaży internetowej

    Wzrosty sprzedaży internetowej Sprzedaż internetowa po segmentach (mln PLN)  Posiadamy własne sklepy internetowe dla wszystkich czterech marek detalicznych. 3,1  Celem jest rozwój sklepów internetowych 1,6 2,3 2,9 2,9 własnych marek (tzw. monoshopów). 1,9 2,2 1,6  Sprzedaż i koszty sklepów intern

  56. Slide 56: Koszty sklepów pod kontrolą

    Koszty sklepów pod kontrolą Koszty operacyjne m-c/m2 (PLN)  Różnice w kosztach SG&A/ m2 pomiędzy segmentami wynikają z różnic w modelach biznesowych. 1 237 1 160  Segment jubilerski charakteryzuje się 988 1 041 1 049 1 002 991 984 1 003 wyższą sprzedażą i kosztami/ m2 niż segment odzieżowy.  Kosz

  57. Slide 57: Dalszy spadek kosztów marketingu

    Dalszy spadek kosztów marketingu Koszty marketingu po segmentach (PLN mln)  Wydatki marketingowe to część kosztów sprzedaży grupy.  Składają się z: 1,1 4,3 (1) powtarzalnych wydatków reklamowych 2,2 3,3 (katalogi, sesje zdjęciowe), 1,5 4,9 0,8 1,3 1,7 (2) ogólnopolskich wizerunkowych kampanii 0,6

  58. Slide 58: Zabezpieczamy ryzyko kursowe

    Zabezpieczamy ryzyko kursowe Podział kosztu wytworzenia sprzedanych  Ryzyko kursowe jest znaczące dla grupy produktów na waluty kapitałowej, dlatego od 2Q16 grupa (mln PLN) rozpoczęła jego zabezpieczanie. 9M16 9M17  Grupa jest beneficjentem umacniania się CHF; 6% CHF; 4% złotego do obcych walut. U

  59. Slide 59: Historyczne wyniki kwartalne

    Historyczne wyniki kwartalne mln PLN 4Q15 4Q16 1Q16 1Q17 2Q16 2Q17 3Q16 3Q17 r/r Sprzedaż 159,6 188,2 119,5 136,2 154,3 171,9 136,6 157,4 15,2% Zysk brutto na sprzedaży 85,5 99,1 60,9 68,0 82,8 90,5 69,1 80,7 16,7% Marża brutto na sprzedaży 53,5% 52,7% 51,0% 49,9% 53,6% 52,7% 50,6% 51,3% 0,7p.p. Kos

  60. Slide 60: Bezpieczny poziom zadłużenia

    Bezpieczny poziom zadłużenia mln PLN 3Q16 2016 3Q17  Całość zadłużenia odsetkowego stanowią umowy kredytowe oraz leasing. Na Zadłużenie zadłużenie bankowe składają się w kredyty w 98,3 93,7 90,8 długoterminowe rachunku obrotowym oraz kredyty inwestycyjne. Dług bankowy 96,7 91,9 89,1  Zabezpieczeni

  61. Slide 61: Miesięczne dane o sprzedaży

    Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY SEGMENTU ODZIEŻOWEGO (VISTULA, WÓLCZANKA, DENI CLER) 50 40% 44 40 37 35 35 35 30% 33 33 31 33 27 31 31 31 30 31 29 29 29 30 27 27 27 27 28 27 26 26 25 25 25 25 24 24 24 19 22 21 22 23 23 22 24 20% 23 21 21 20 19 19 19 19 20 16 10% 10 0 0% sprzedaż -1 rok (mln PL

  62. Slide 62: Miesięczne dane o sprzedaży

    Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY SEGMENTU JUBILERSKIEGO (W.KRUK) 50 40% 44 45 43 43 40 36 30% 35 30 25 22 20% 23 20 22 18 16 20 20 18 18 20 18 18 1818 18 17 17 17 17 17 18 16 15 15 1416 15 15 14 15 14 14 1515 14 14 13 13 13 13 15 15 12 12 12 12 11 10% 10 5 0 0% sprzedaż -1 rok (mln PLN) sprzeda

  63. Slide 63: Miesięczne dane o sprzedaży

    Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY GRUPY KAPITAŁOWEJ 100 30% 92 81 81 25% 80 73 63 20% 61 60 55 47 55 56 53 45 53 52 53 52 46 43 48 48 47 49 47 45 48 45 46 48 15% 46 44 39 43 40 41 40 40 39 41 39 40 41 40 40 39 39 40 34 33 35 34 34 10% 20 5% 0 0% sprzedaż -1 rok (mln PLN) sprzedaż (mln PLN) zmian

  64. Slide 64: Struktura akcjonariatu

    Struktura akcjonariatu Struktura akcjonariatu 15.11.2017 Źródła informacji o stanie posiadania (udział w kapitale i głosach) akcji Vistula Group S.A. Ilość % udział 1. Informacja podana na podstawie prospektu informacyjnego OFE PZU akcji/głosów „Złota Jesień”za 2016 rok oraz ilości akcji zarejestrow

  65. Slide 65: Słowniczek

    Słowniczek Przychody marek Vistula, Wólczanka, Deni Cler oraz segmentu hurtowego, B2B Segment odzieżowy i przerobu uszlachetniającego. Segment jubilerski Przychody detaliczne marki W.Kruk oraz pozostała sprzedaż (w tym B2B). Przychody zawierające asortyment: marynarki, spodnie, okrycia wierzchnie, C

  66. Slide 66: Dziękujemy za uwagę

    DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ Vistula Group S.A. ul. Pilotów 10 31-462 Kraków

Vistula Group — Q3 2017 Earnings Presentation on 6ix