Vrg S.a. · GPW:VRG

Vrg — Vistula Group — Q1 2017 Earnings Presentation

65 slides from Vrg's earnings presentation, May 16, 2017

  1. Slide 1: Prezentacja wyników za 1Q17

    PREZENTACJA WYNIKÓW ZA 1Q17 Warszawa, 16 maja 2017

  2. Slide 2: Oświadczenie

    Oświadczenie Niniejsza prezentacja („Prezentacja") została przygotowana przez Vistula Group SA („Spółka") z należytą starannością. Może ona jednak posiadać pewne nieścisłości lub pominięcia. Prezentacja nie zawiera kompletnej ani całościowej analizy finansowej Spółki, jak również nie przedstawia jej

  3. Slide 3: Podsumowanie

    VISTULA "PODsUmowanité age

  4. Slide 4: Podsumowanie wyników 1Q17

    Podsumowanie wyników 1Q17 PRZYCHODY 136,2 mln PLN +14,0% STRATA NETTO 1Q17 (0,8 mln PLN) MARŻA BRUTTO 49,9% -1,1 p.p. STRATA NETTO 1Q16 (0,1 mln PLN) EBIT -47,2% 1,0 mln PLN Prezentacja 1Q17 4

  5. Slide 5: Niewielkie znaczenie 1Q17 w ujęciu rocznym

    Niewielkie znaczenie 1Q17 w ujęciu rocznym PRZYCHODY w 1Q17 EBITDA w 1Q17 136,2 mln PLN 4,8 mln PLN Przychody 1Q16 to 20% EBITDA 1Q16 to tylko 8% EBITDA przychodów grupy w 2016 roku. grupy w 2016 roku. Podtrzymujemy, iż celem jest osiągnięcie wyników za 2017 rok zbliżonych do bieżącego konsensusu ry

  6. Slide 6: Dynamicznie rosnąca sieć sklepów

    Dynamicznie rosnąca sieć sklepów LICZBA SKLEPÓW na koniec 1Q17 54 +13 r/r miasta 117 +15 116 +19 65 +27 r/r salonów 32 +1 franczyzowych 104 +12 304 +20 r/r sklepy własne 369 +47 30,5 +10% r/r tys. m2 powierzchni Prezentacja 1Q17 6

  7. Slide 7: Podsumowanie wyników marek w 1Q17

    Podsumowanie wyników marek w 1Q17 Lider w rozwoju sklepów Lider wzrostów sprzedaży/ m2. franczyzowych. Silny dwucyfrowy Najwyższy udział internetu w wzrost EBITu sklepów. sprzedaży. Wyniki salonów pod znakiem Optymalizacja sieci sprzedaży. niekorzystnej pogody. Sukces kolekcji Martyny Trzycyfrowy wz

  8. Slide 8: Vistula

    VISTULA

  9. Slide 9: Vistula: dynamiczny rozwój franczyzy

    Vistula: dynamiczny rozwój franczyzy Sieć sprzedaży marki Vistula o Powierzchnia marki Vistula na koniec 1Q17 wzrosła o 12% r/r, a sieć sprzedaży 1Q16 1Q17 r/r powiększyła się o 15 sklepów. Ilość sklepów 102 117 +15 o Dynamiczny rozwój franczyzy: 15 nowych 15 30 +15 sklepów franczyzowych netto oraz

  10. Slide 10: Vistula: dynamiczny wzrost EBITu sklepów

    Vistula: dynamiczny wzrost EBITu sklepów Wartościowa struktura przychodów o Dwucyfrowe wzrosty w marce Vistula i marki Vistula kolekcji okazjonalnej sygnowanej przez 8% 10% 14% Roberta Lewandowskiego (w salonach w 15% 14% styczniu i w lutym 2017 r). 34% 36% 18% 9% 6% o Konsekwentny rozwój oferty cas

  11. Slide 11: Wólczanka

    Bie) or oe WOLCZANKA

  12. Slide 12: WLC: lider wzrostu powierzchni

    WLC: lider wzrostu powierzchni Sieć sprzedaży marki Wólczanka o Liczba sklepów Wólczanki wzrosła o 19 salonów netto r/r (11 to sklepy franczyzowe). 1Q16 1Q17 r/r o Powierzchnia sklepów wzrosła o 17% r/r Ilość sklepów 97 116 +19 wobec 69% wzrostu powierzchni sklepów w tym franczyza 16 27 +11 franczyz

  13. Slide 13: WLC: wzrost sprzedaży kosztem marży

    WLC: wzrost sprzedaży kosztem marży Wartościowa struktura przychodów o Stabilnie wysoki udział koszul damskich w marki Wólczanka sprzedaży w 1Q17. 6% 4% o Konsekwentny spadek udziału krawatów a 40% 41% 27% 27% wzrost udziału dzianin w sprzedaży wraz z popularyzacją stylu casual. o Stabilizacja udzia

  14. Slide 14: Deni Cler

    DENI CLER MILANO

  15. Slide 15: Deni Cler: optymalna wielkość sieci

    Deni Cler: optymalna wielkość sieci Sieć sprzedaży marki Deni Cler o Sieć sklepów Deni Cler to 32 salony 1Q16 1Q17 r/r zlokalizowane w najlepszych galeriach w kraju. Ilość sklepów 31 32 +1 o Nie planujemy nowych sklepów marki w w tym franczyza 7 8 +1 2017 roku. Powierzchnia (m2) 3 261 3 283 1% o W 2

  16. Slide 16: Deni Cler: wyniki pod znakiem pogody

    Deni Cler: wyniki pod znakiem pogody Historyczne wyniki spółki Deni Cler (mln PLN) o Jednocyfrowy spadek sprzedaży na m2 w 2,2 1Q17. Niekorzystna zimna pogoda nie 1,9 1,6 wpłynęła pozytywnie na sprzedaż kolekcji. 1,4 0,8 0,7 o Wybrane modele kolekcji Wiosna/Lato były 0,4 0,2 0,4 dostępne w salonach

  17. Slide 17: W.Kruk

    WKRUK 1 8 4 0

  18. Slide 18: W.Kruk: optymalizacja powierzchni sklepów

    W.Kruk: optymalizacja powierzchni sklepów Sieć sprzedaży marki W.Kruk o Dynamiczny przyrost ilości sklepów marki W.Kruk r/r. 1Q16 1Q17 r/r o Otwarcie 12 sklepów własnych przełożyło się Ilość sklepów na 7% r/r wzrost powierzchni handlowej marki. 92 104 +12 w tym franczyza - - - o Optymalizacja powier

  19. Slide 19: W.Kruk: bardzo dobre wyniki marca

    W.Kruk: bardzo dobre wyniki marca Wartościowa struktura przychodów o Zmiany w strukturze sprzedaży: niższy r/r marki W.Kruk udział sprzedaży zegarków w 1Q17. 22% 19% 29% o Sprzedaż biżuterii srebrnej rosła szybciej niż 32% złotej w 1Q17. o Dynamiki sprzedaży w marcu zdecydowanie 78% 81% wyższe od ty

  20. Slide 20: Podsumowanie wyników marek w 1Q17

    Podsumowanie wyników marek w 1Q17 Wysokie wzrosty sprzedaży/ m2 w Vistuli i Wólczance. SPRZEDAŻ Wysoki udział sprzedaży internetowej. MARŻA Presja na marżę brutto w segmencie odzieżowym, B R UT TO ale wzrost marży w segmencie jubilerskim. Wzrost łącznego EBITu sklepów rok-do-roku. EBIT SKLEPÓW Wyższ

  21. Slide 21: Wyniki grupy

    WYNIKI GRUPY

  22. Slide 22: Szybki przyrost powierzchni grupy

    Szybki przyrost powierzchni grupy Przyrost powierzchni grupy r/r (tys. m2) o Powierzchnia grupy wyniosła 30,5 tys. m2 na 30,5 koniec 1Q17, +10% r/r. 27,7 2,3 0,5 o Powierzchnia segmentu odzieżowego 8,0 dominowała nad jubilerską. Segment 7,5 +7% r/r odzieżowy dodał 2,3 tys. m2, rosnąc o 11% r/r. +11%

  23. Slide 23: Rosnąca sprzedaż grupy na m2

    Rosnąca sprzedaż grupy na m2 Sprzedaż grupy (mln PLN) o Sprzedaż grupy w 1Q17 wyniosła 188,2 136,2 mln PLN (+14% r/r). 159,6 154,3 132,5 136,6 136,2 o W 1Q17 przychody segmentu odzieżowego 118,8 119,5 77,1 wzrosły o 19% r/r., osiągając 84,4 mln PLN 103,2 67,7 55,3 49,3 54,6 51,8 o Przychody segmentu

  24. Slide 24: Dynamiczny wzrost zysku brutto na sprzedaży

    Dynamiczny wzrost zysku brutto na sprzedaży Zysk brutto na sprzedaży (mln PLN) o Zysk brutto na sprzedaży grupy wyniósł 99,1 w 1Q17 68,0 mln PLN (+12% r/r). 85,5 82,8 o W 1Q17 zysk brutto na sprzedaży segmentu 71,0 69,1 68,0 odzieżowego wyniósł 41,3 mln PLN, wzrost o 62,9 60,9 42,0 53,3 36,7 29,1 15

  25. Slide 25: Koszty pod kontrolą

    Koszty pod kontrolą Koszty operacyjne m-c/m2 (PLN) o Koszty operacyjne grupy/ m2 wzrosły tylko 793 765 824 o 2% w 1Q17 do 729 PLN/m2 miesięcznie. 667 702 716 725 729 671 o Koszty segmentu odzieżowego wyniosły 277 300 251 265 228 242 629 PLN/m2 w 1Q17, +2,5% r/r, a koszty 244 240 261 segmentu jubiler

  26. Slide 26: Pozytywny wynik operacyjny

    Pozytywny wynik operacyjny mln PLN 1Q16 1Q17 r/r o Wzrost sprzedaży znacząco powyżej wzrostu Sprzedaż 119,5 136,2 14,0% powierzchni. Zysk brutto na sprzedaży 60,9 68,0 11,6% o Niższa marża brutto grupy ze względu na wzrost kosztu zakupów wraz z deprecjacją Marża brutto na sprzedaży 51,0% 49,9% -1,1

  27. Slide 27: Inwestycje w zapasy

    Inwestycje w zapasy Inwestycje w zapasy (mln PLN) o Wzrost zapasów o 17,6% r/r wynika z rozwoju 285,4 sieci oraz planowanych na 2017 otwarć 242,7 nowych sklepów oraz wzrostów sprzedaży. o Zapasy segmentu odzieżowego wzrosły o 17% 148,6 r/r ze względu na planowany wzrost sieci oraz +22,6 126,0 +20,1

  28. Slide 28: Zadłużenie na bezpiecznym poziomie

    Zadłużenie na bezpiecznym poziomie Dług netto (mln PLN) o Konsekwentna redukcja zadłużenia długoterminowego r/r i kw./kw. 30,3 26,9 39,1 52,0 51,4 o Sezonowy wzrost zadłużenia 37,3 30,6 31,9 16,1 krótkoterminowego. o Większe finansowanie zapasów kredytem 106,6 104,6 102,5 99,8 97,9 97,5 98,3 93,7 92

  29. Slide 29: Stabilne przepływy pieniężne

    Stabilne przepływy pieniężne Zmiana kapitału obrotowego (mln PLN) o Mniejsze r/r zapotrzebowanie na kapitał obrotowy. o Nieznaczne obciążenie przepływów -2,1 -0,3 -1,4 -2,1 pieniężnych w 1Q17 wzrostem zapasów i wyższymi należnościami. -17,3 -20,8 -24,5 -27,0 o Zobowiązania obrazują płatności za 1Q16

  30. Slide 30: Plany rozwoju

    =. = wo LCBAAR A _ DANY ROZWOJU.- — —

  31. Slide 31: Priorytetem wzrost organiczny

    PRIORYTETEM WZROST ORGANICZNY

  32. Slide 32: Dynamiczny rozwój powierzchni w 2017 roku

    Dynamiczny rozwój powierzchni w 2017 roku 2016 2017 cel r/r WZROST ORGANICZNY sklepy 262 299 37 SEGMENT ODZIEŻOWY m2 22 229 24 541 10% sklepy 114 131 17 VISTULA m2 14 706 16 439 12% sklepy 116 136 20 2017 to kolejny rok szybkiego, WÓLCZANKA ok. 9% organicznego wzrostu m2 4 240 4 819 14% powierzchni

  33. Slide 33: Kontynuacja szybkiego rozwoju franczyzy

    Kontynuacja szybkiego rozwoju franczyzy SEGMENT ODZIEŻOWY VISTULA  Posiadamy sklepy franczyzowe trzech marek GROUP odzieżowych.  W 2016 r. stanowiły one ok. 14% powierzchni grupy (ok. 9% w 2015 r.). Powierzchnia sklepów franczyzowych  Planujemy kolejne 25 sklepów w 2017 roku. (tys. m2) 6,2 SEGMEN

  34. Slide 34: Dwucyfrowy wzrost e-commerce

    Dwucyfrowy wzrost e-commerce USPRAWNIENIA W E-COMMERCE I LOGIST YCE OD 2Q17 CELE NA 2017 IMPLEMENTACJA OPTYMALIZACJA Wdrożenie nowego Przyśpieszenie  Utrzymanie ok. 50% silnika. realizacji zamówień. wzrostu r/r w sprzedaży internetowej Poprawa dostępności Jeden partner w 2017 r. oferty produktowej.

  35. Slide 35: Efektywny marketing

    Efektywny marketing KONT YNUACJA WSPÓŁPRACY 2017 ROK Z ROBERTEM LE WANDOWSKIM Brak dużych kampanii. Korzyści ze współpracy: Czerpanie korzyści z  Robert będzie twarzą marki przez następnych wcześniejszych kilka lat. nakładów.  Od sierpnia limitowane kolekcje sygnowane jego nazwiskiem będą stale ob

  36. Slide 36: Cele na 2017 rok: wzrost organiczny

    Cele na 2017 rok: wzrost organiczny Dwucyfrowy wzrost przychodów grupy: SPRZEDAŻ dynamiczny rozwój powierzchni i poprawa sprzedaży na m2. Marża brutto grupy w 2017 roku nie powinna spaść więcej niż 1 – 1,5 p.p. w porównaniu do 2016 roku. EBIT Kontrolowany wzrost kosztów operacyjnych na m2. Dalsza po

  37. Slide 37: Wzrost akwizycyjny

    ? W Z R O S T A K W I Z Y C YJ N Y W Z R O S T A K W I Z Y C YJ N Y

  38. Slide 38: Selektywne podejście do akwizycji

    Selektywne podejście do akwizycji CELE SYNERGIE CENA Nadrzędny cel dla Priorytetem Zarządu Zarządu pozostaje przy ocenie projektów Parametry transakcji niezmieniony: inwestycyjnych będzie muszą pozwalać na organiczny rozwój możliwość wykreowanie wartości oraz optymalizacja wygenerowania synergii dla

  39. Slide 39: Chęć wejścia na ścieżkę akwizycyjną

    Chęć wejścia na ścieżkę akwizycyjną POWODY ZAINTERESOWANIA W Z R O S T E M A K W I Z Y C YJ N Y M Przyśpieszenie rozwoju i stworzenie znaczącej grupy 1. detalicznej, o kapitalizacji mogącej przyciągnąć inwestorów zagranicznych. Presja na marże na krajowym rynku detalicznym, która będzie 2. faworyzow

  40. Slide 40: Cel rozmów z Bytomiem

    Cel rozmów z Bytomiem CELE ZA ROZPOCZĘCIEM ROZMÓW Z BY TOMIEM Stworzenie Spółki, która będzie liderem na rynku odzieży 1. formalnej i smart-casual w Polsce. Potencjalne wykorzystanie znaczących synergii 2. przychodowych/marżowych i kosztowych w połączonej grupie. Wykorzystanie wieloletniego doświadc

  41. Slide 41: Potencjalny lider odzieży formalnej w Polsce

    Potencjalny lider odzieży formalnej w Polsce POŁĄCZONA SPÓŁKA LICZBA SKLEPÓW 366 107 473 POWIERCHNIA m2 30,5 12,1 42,6 SPRZEDAŻ (mln PLN) 598,6 152,9 751,5 EBIT (mln PLN) 51,1 13,2 64,3 ZYSK NE T TO (mln PLN) 35,2 12,4 47,6 K A P I TA L I Z A C J A (mln PLN) 609,5 149,5 759,0 Dane finansowe i operac

  42. Slide 42: Większe bezpieczeństwo finansowe

    Większe bezpieczeństwo finansowe POŁĄCZONA SPÓŁKA DŁUG NE T TO (mln PLN) 108,8 14,2 123,0 EBITDA (mln PLN) 65,3 17,5 82,8 DŁUG NE T TO/ EBITDA (x) 1,7 0,8 1,5 Dane finansowe i operacyjne na podstawie zaudytowanych rocznych sprawozdań za 2016 r. Dług netto Vistula Group zawiera leasing finansowy. Dłu

  43. Slide 43: Potencjalne synergie

    Potencjalne synergie ŹRÓDŁA MOŻLIWYCH SYNERGII PRZYCHODOWE/MARŻOWE KOSZTOWE Koordynacja działań Niższe koszty sprzedaży promocyjnych. (renegocjacja czynszów, niższe Lepsza segmentacja marek. koszty zarządzania wspólną siecią sprzedaży, marketing). Lepsze warunki zakupowe Niższe koszty ogólnego zarzą

  44. Slide 44: Celem korzystna wymiana akcji

    Celem korzystna wymiana akcji Kurs Bytomia relatywnie do Vistula Group 4,0 3,5 Szukamy 3,0 2,5 najlepszego 2,0 parytetu. 1,5 sty lut mar kwi maj cze lip sie wrz paź lis gru sty lut mar kwi maj 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 17 17 17 17 17 VST BTM rel Naszym celem jest uzyskanie jak najmniejszeg

  45. Slide 45: Teoretyczny harmonogram projektu

    Teoretyczny harmonogram projektu D – start procesu D Ogłoszenie zamiaru połączenia D+1 Wybór doradcy Przeprowadzenie potencjalnej D+3 Plan połączenia (wraz z parytetem) transakcji to Zatwierdzenie planu połączenia 6-7 miesięcy. D+5 przez sąd D+6 WZA zatwierdzające emisję Prezentacja 1Q17 45

  46. Slide 46: Pytania i odpowiedzi

    PYTANIA I ODPOWIEDZI

  47. Slide 47: Slajdy pomocnicze

    SLAJDY POMOCNICZE

  48. Slide 48: Vistula: podsumowanie

    Vistula: podsumowanie Vistula (moda męska) o LANTIER: dla mężczyzn zobowiązanych do formalnego dress code. o VISTULA: łatwa do zestawiania współczesna klasyka. VISTULA RED: najnowsze trendy. o VISTULA MADE TO MEASURE: szycie na miarę dla najbardziej wymagających klientów. Kolekcje o Kolekcja na Wios

  49. Slide 49: Wólczanka: podsumowanie

    Wólczanka: podsumowanie Wólczanka (moda męska i damska) o Wólczanka prowadzi w Polsce sieć salonów własnych i franczyzowych z koszulami męskimi i damskimi, dzianiną oraz dodatkami. o W naszej ofercie są dwie marki: Wólczanka oraz Lambert. Kolekcje o W nowym sezonie Wiosna/Lato 2017 marka stawia na m

  50. Slide 50: Deni Cler: podsumowanie

    Deni Cler: podsumowanie Deni Cler (moda damska) o Sieć sklepów własnych z modą damską adresowaną do kobiet powyżej 35 roku życia, ceniących wysoką jakość i elegancję. o Kolekcje Deni Cler szyte są z najwyższej jakości tkanin ze szlachetnymi dodatkami i designerskim krojem. Kolekcje o Kolekcja Wiosna

  51. Slide 51: W.Kruk: podsumowanie

    W.Kruk: podsumowanie Najstarsza marka jubilerska w Polsce o Oferta jubilerska obejmuje złotą, srebrną i platynową biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje. o Oferta W.Kruk to też światowe marki zegarków, tj. Rolex (wyłączność), Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Burberry, Micha

  52. Slide 52: Struktura grupy

    Struktura grupy VISTULA GROUP Spółki będące podstawą skonsolidowanego sprawozdania SEGMENT SEGMENT POZOSTAŁA JUBILERSKI ODZIEŻOWY DZIAŁALNOŚĆ W.Kruk SA Vistula Group SA Wólczanka Shirts Biżuteria, zegarki spółka matka Manufacturing sp. z o.o. Marki Vistula, Wólczanka Produkcja DCG SA VG Property sp.

  53. Slide 53: Liczba sklepów

    Liczba sklepów LICZBA SKLEPÓW 2Q15 3Q15 4Q15 1Q16 2Q16 3Q16 4Q16 1Q17 SEGMENT całość 209 212 228 230 242 247 262 265 ODZIEŻOWY franczyza 23 28 36 38 46 49 60 65 całość 92 94 98 102 105 107 114 117 VISTULA franczyza 8 10 13 15 18 20 26 30 całość 85 86 98 97 106 109 116 116 WÓLCZANKA franczyza 7 10 15

  54. Slide 54: Powierzchnia sklepów

    Powierzchnia sklepów M2 POWIERZCHNI 2Q15 3Q15 4Q15 1Q16 2Q16 3Q16 4Q16 1Q17 SEGMENT całość 19 306 19 768 20 551 20 251 20 825 21 111 22 229 22 433 ODZIEŻOWY franczyza 1 806 2 153 2 602 2 678 3 183 3 428 4 228 4 600 całość 12 161 12 562 12 935 13 354 13 668 13 890 14 706 14 899 VISTULA franczyza 931

  55. Slide 55: Sprzedaż internetowa

    Sprzedaż internetowa Sprzedaż internetowa po segmentach (mln PLN) o Posiadamy własne sklepy internetowe dla wszystkich czterech marek detalicznych. 3,1 o Celem jest rozwój sklepów internetowych 2,3 własnych marek (tzw. monoshopów). 1,6 1,9 2,2 1,6 o Sprzedaż i koszty sklepów internetowych 1,1 1,0 1,

  56. Slide 56: Koszty marketingu

    Koszty marketingu Koszty marketingu po segmentach (PLN mln) o Wydatki marketingowe to część kosztów sprzedaży grupy. o Składają się z: (1) powtarzalnych wydatków 1,1 reklamowych (katalogi, sesje zdjęciowe) oraz 4,3 (2) ogólnopolskich wizerunkowych kampanii 2,2 3,3 reklamowych w czasopismach, interne

  57. Slide 57: Ekspozycja na ryzyko kursowe

    Ekspozycja na ryzyko kursowe Podział kosztu wytworzenia sprzedanych o Ryzyko kursowe jest znaczące dla grupy produktów za 1Q17 na waluty kapitałowej. (mln PLN) o Grupa jest beneficjentem umacniania się CHF; 3% złotego do obcych walut. USD; 31% o Deprecjacja złotego do głównych walut (USD, EUR; 20% E

  58. Slide 58: Historyczne wyniki kwartalne

    Historyczne wyniki kwartalne mln PLN 2Q15 2Q16 3Q15 3Q16 4Q15 4Q16 1Q16 1Q17 r/r Sprzedaż 132,5 154,3 118,8 136,6 159,6 188,2 119,5 136,2 14,0% Zysk brutto na sprzedaży 71,0 82,8 62,9 69,1 85,5 99,1 60,9 68,0 11,6% Marża brutto na sprzedaży 53,6% 53,6% 53,0% 50,6% 53,5% 52,7% 51,0% 49,9% -1,1 p.p. K

  59. Slide 59: Szczegóły zadłużenia

    Szczegóły zadłużenia mln PLN 1Q16 2016 1Q17 o Całość zadłużenia odsetkowego stanowią umowy kredytowe. Na zadłużenie bankowe Zadłużenie składają się w kredyty w rachunku obrotowym 97,9 93,7 92,5 długoterminowe oraz kredyty inwestycyjne. Dług bankowy 96,1 91,9 90,7 o Istnieje możliwość dalszego finans

  60. Slide 60: Miesięczne dane o sprzedaży

    Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY SEGMENTU ODZIEŻOWEGO (VISTULA, WÓLCZANKA, DENI CLER) 50 40% 44 40 35 35 30% 33 27 31 30 31 29 29 30 27 27 27 27 27 27 27 26 23 25 25 22 25 24 24 24 23 20 22 21 21 22 19 21 22 23 22 20% 21 22 19 21 21 16 20 19 19 19 19 19 19 20 17 17 17 16 14 15 10% 10 0 0% sprze

  61. Slide 61: Miesięczne dane o sprzedaży

    Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY SEGMENTU JUBILERSKIEGO (W.KRUK) 50 40% 44 45 43 43 40 36 30% 35 30 25 20% 20 18 16 18 18 20 18 18 18 17 17 17 14 16 16 18 14 15 16 15 15 1416 15 12 15 14 15 14 15 14 14 15 14 15 11 13 13 13 13 13 13 13 12 12 12 12 12 12 11 11 15 10 10% 9 10 5 0 0% sprzedaż -1 ro

  62. Slide 62: Miesięczne dane o sprzedaży

    Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY GRUPY KAPITAŁOWEJ 100 30% 92 81 81 25% 80 73 20% 60 55 53 47 45 45 46 43 48 48 39 48 47 49 46 40 46 45 15% 48 44 39 34 41 41 35 41 35 40 39 41 41 40 40 39 39 39 40 39 39 39 40 40 35 34 34 31 34 34 33 34 34 31 29 28 10% 20 5% 0 0% sprzedaż -1 rok (mln PLN) sprzed

  63. Slide 63: Struktura akcjonariatu

    Struktura akcjonariatu Struktura akcjonariatu 16.05.2017 Źródła informacji o stanie posiadania (udział w kapitale i głosach) akcji Vistula Group S.A. Ilość 1. Informacja podana na podstawie informacji o % udział rocznej strukturze aktywów OFE PZU „Złota akcji/głosów 1. PZU „Złota Jesień”OFE 30 767 2

  64. Slide 64: Słowniczek

    Słowniczek Przychody marek Vistula, Wólczanka, Deni Cler oraz segmentu hurtowego, B2B Segment odzieżowy i przerobu uszlachetniającego. Segment jubilerski Przychody detaliczne marki W.Kruk oraz pozostała sprzedaż (w tym B2B). Przychody zawierające asortyment: marynarki, spodnie, okrycia wierzchnie, C

  65. Slide 65: Dziękujemy za uwagę

    DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ Vistula Group S.A. ul. Pilotów 10 31-462 Kraków

Vistula Group — Q1 2017 Earnings Presentation on 6ix