Slide 1: Prezentacja wyników za 4Q17
PREZENTACJA WYNIKÓW ZA 4Q17 Warszawa, 21 marca 2018
Slide 2: Oświadczenie
Oświadczenie Niniejsza prezentacja („Prezentacja") została przygotowana przez Vistula Group SA („Spółka") z należytą starannością. Może ona jednak posiadać pewne nieścisłości lub pominięcia. Prezentacja nie zawiera kompletnej ani całościowej analizy finansowej Spółki, jak również nie przedstawia jej
Slide 3: Podsumowanie
PODSUMOWANIE
Slide 4: Rekordowe wyniki roczne
Rekordowe wyniki roczne +15,0% PRZYCHODY 688,5 mln PLN ZYSK NETTO 43,2 mln PLN +22,8% +0,1% MARŻA BRUTTO 52,2% +23,0% EBITDA 78,4 mln PLN EBIT +20,0% 62,8 mln PLN Prezentacja 4Q17 4
Slide 5: Wyniki 4Q17 powyżej założeń
Wyniki 4Q17 powyżej założeń PRZYCHODY 223,1 mln PLN +18,5% ZYSK NETTO 23,7 mln PLN +24,1% MARŻA BRUTTO 53,9% +1,2 p.p. EBITDA 35,6 mln PLN EBIT +23,3% 31,4 mln PLN +25,7% Prezentacja 4Q17 5
Slide 6: Dynamicznie rosnąca sieć sklepów
Dynamicznie rosnąca sieć sklepów LICZBA SKLEPÓW na koniec 4Q17 78 +16 r/r miast 134 +20 129 +13 91 +31 r/r salonów 32 +0 franczyzowych 115 +11 319 +13 r/r sklepów własnych 410 +44 33,3 +9% r/r tys. m2 powierzchni Prezentacja 4Q17 6
Slide 7: Vistula
VISTULA
Slide 8: Vistula: dynamiczny rozwój sieci
Vistula: dynamiczny rozwój sieci Sieć sprzedaży marki Vistula Powierzchnia marki Vistula na koniec 4Q17 wzrosła o 14% r/r, a sieć sprzedaży 4Q16 4Q17 r/r powiększyła się o 20 sklepów. Ilość sklepów 114 134 + 20 Dynamiczny rozwój franczyzy: 16 nowych 26 42 + 16 sklepów franczyzowych netto oraz 50
Slide 9: Vistula: dynamiczny wzrost EBITu sklepów
Vistula: dynamiczny wzrost EBITu sklepów Wartościowa struktura przychodów Blisko 50% udział oferty casual w strukturze marki Vistula sprzedaży w 4Q17. 13% 13% 13% 11% Kolekcja Roberta Lewandowskiego w 13% 14% ofercie przez cały 4Q17 – znaczący wzrost 45% 49% 18% 22% udziału kolekcji okazjonalnyc
Slide 10: Vistula: wyniki 2017
Vistula: wyniki 2017 Wartościowa struktura przychodów Przychody marki Vistula wyniosły 242,6 mln marki Vistula PLN w 2017 r., rosnąc o 16% r/r. 242,6 +16% r/r Przychody z franczyzy wyniosły 39,1 mln 208,8 PLN w 2017, wzrost o 79% r/r. Ich udział wzrósł z 10,5% w 2016 do 16,1% w 2017. Przychody
Slide 11: Wólczanka
WOLCZANKA
Slide 12: Wólczanka: lider on-line
Wólczanka: lider on-line Sieć sprzedaży marki Wólczanka Liczba sklepów Wólczanki wzrosła o 13 salonów netto r/r (12 to salony 4Q16 4Q17 r/r franczyzowe). Ilość sklepów 116 129 + 13 Powierzchnia sklepów wzrosła o 9% r/r w tym franczyza 26 38 + 12 wobec 52% r/r wzrostu powierzchni sklepów franczyz
Slide 13: Wólczanka: dynamiczny wzrost sprzedaży/m2
Wólczanka: dynamiczny wzrost sprzedaży/ m2 Wartościowa struktura przychodów Dwucyfrowe dynamiki sprzedaży w marki Wólczanka podstawowych kategoriach przy wzroście marży brutto. 5% 5% 40% 43% 22% 24% Konsekwentny wzrost udziału koszul damskich dzięki poszerzonej ofercie bluzek. Wzrost udziału d
Slide 14: Wólczanka: 100 mln PLN!
Wólczanka: 100 mln PLN! Przychody marki Wólczanka (mln PLN) Przychody Wólczanki wyniosły 101 mln PLN w 2017, wzrost o 24% r/r. 101,0 +24% r/r Przychody z franczyzy wyniosły 13,8 mln 81,5 PLN w 2017 (+59,5% r/r). Udział franczyzy wzrósł z 10,6% w 2016 do 13,7% w 2017. 59,3 67,2 Przychody z in
Slide 15: Deni Cler
DENI CLER MILANO
Slide 16: Deni Cler: stabilne wyniki
Deni Cler: stabilne wyniki Sieć sprzedaży marki Deni Cler Sieć sklepów Deni Cler to 32 salony 4Q16 4Q17 r/r zlokalizowane w najlepszych galeriach w kraju. Ilość sklepów 32 32 0 W 2017 r. marka obchodziła swoje 45-lecie. w tym franczyza 8 8 0 Z tej okazji do oferty wprowadzane zostały Powierzch
Slide 17: Deni Cler: poprawa EBITu sklepów
Deni Cler: poprawa EBITu sklepów Wartościowa struktura przychodów Stabilna struktura sprzedaży w 4Q17. marki Deni Cler Kolekcja główna to płaszcze, garnitury etc., 16% 16% a kolekcja uzupełniającej to m.in. bluzki, 17% 18% 7% 6% 7% 8% sukienki, T-shirty. Najwyższa marża brutto wśród posiadanyc
Slide 18: Deni Cler: wyniki 2017
Deni Cler: wyniki 2017 Przychody marki Deni Cler (mln PLN) W 2017 przychody marki Deni Cler wyniosły 44,0 mln PLN (stabilnie r/r). 43,9 +0% r/r 44,0 Przychody z franczyzy wyniosły 9,4 mln PLN w 2017 (+6% r/r). Franczyza stanowiła 21% sprzedaży w 2017. Przychody z internetu wyniosły 3,3 mln P
Slide 19: W.Kruk
Slide 20: W.Kruk: udany grudzień
W.Kruk: udany grudzień Sieć sprzedaży marki W.Kruk Dynamiczny przyrost ilości sklepów marki W.Kruk r/r. 4Q16 4Q17 r/r Otwarcie 11 sklepów netto przełożyło się na Ilość sklepów 104 115 + 11 5% r/r wzrost powierzchni handlowej marki ze względu na zamknięcie dużych sklepów w tym franczyza 0 3 +3 pr
Slide 21: W.Kruk: najwyższy EBIT sklepów w historii
W.Kruk: najwyższy EBIT sklepów w historii Wartościowa struktura przychodów Istotny wzrost udziału biżuterii srebrnej w marki W.Kruk sprzedaży 4Q17. 22% 22% 33% Kontynuacja korzystnych trendów w 38% sprzedaży biżuterii sygnowanej przez Martynę Wojciechowską oraz sukces Kwiatów Nocy. 78% 78% 67% 6
Slide 22: W.Kruk: wyniki 2017
W.Kruk: wyniki 2017 Przychody detaliczne marki W.Kruk Przychody detaliczne marki W.Kruk w 2017 (mln PLN) wyniosły 257,9 mln PLN, +14,7% r/r. +14,7% r/r 257,9 Przychody z internetu wyniosły 13,0 mln 224,8 PLN w 2017 (+65% r/r). W 2017 przychody z internetu to 5% sprzedaży w porównaniu do 3,5% w
Slide 23: Podsumowanie wyników marek w 4Q17
Podsumowanie wyników marek w 4Q17 Wzrosty sprzedaży/ m2 w kluczowych markach. SPRZEDAŻ Dynamiczny rozwój franczyzy. MARŻA Poprawa marży brutto w każdej z marek. B R UT TO EBIT 20% wzrost łącznego EBITu sklepów r/r. SKLEPÓW Prezentacja 4Q17 23
Slide 24: Wyniki grupy
WYNIKI GRUPY
Slide 25: Szybki przyrost powierzchni grupy
Szybki przyrost powierzchni grupy Przyrost powierzchni grupy r/r (tys. m2) Powierzchnia grupy wyniosła 33,3 tys. m2 na 33,3 koniec 4Q17, +9% r/r. 2,4 0,4 30,5 Segment odzieżowy dodał 2,4 tys. m2, rosnąc 8,7 o 11% r/r. 8,3 +5% r/r +11% r/r Segment jubilerski dodał 0,4 tys. m2 netto do powierzch
Slide 26: Rosnąca sprzedaż grupy na m2
Rosnąca sprzedaż grupy na m2 Sprzedaż grupy (mln PLN) Sprzedaż grupy w 4Q17 wyniosła 223,1 mln PLN (+18,5% r/r). 223,1 188,2 171,9 W 4Q17 przychody segmentu odzieżowego 159,6 154,3 136,6 157,4 119,5 136,2 95,0 wzrosły o 15% r/r., osiągając 128,1 mln PLN. 77,1 63,1 67,7 55,3 61,4 Przychody segm
Slide 27: Korzystniejsze marże w obu segmentach
Korzystniejsze marże w obu segmentach Zysk brutto na sprzedaży (mln PLN) Zysk brutto na sprzedaży grupy wyniósł 120,2 w 4Q17 120,2 mln PLN (+21% r/r). 99,1 90,5 W 4Q17 zysk brutto na sprzedaży segmentu 85,5 82,8 80,7 69,1 52,7 odzieżowego wyniósł 67,5 mln PLN, wzrost o 60,9 68,0 42,0 33,4 18% r/
Slide 28: Dwucyfrowe wzrosty EBITów obu segmentów
Dwucyfrowe wzrosty EBITów obu segmentów Koszty operacyjne m-c/m2 (PLN) Koszty operacyjne grupy/ m2 wzrosły o 7% r/r w 4Q17 do 883 PLN/m2 miesięcznie. 824 883 793 716 765 725 729 744 741 Dynamiki wzrostu kosztów/ m2 pod 292 kontrolą. Koszty centrali/ m2 wzrosły o 5% 277 300 251 265 228 242 229 22
Slide 29: Dynamiczny wzrost zysków w 4Q17
Dynamiczny wzrost zysków w 4Q17 mln PLN 4Q16 4Q17 r/r Wzrost sprzedaży powyżej wzrostu Sprzedaż 188,2 223,1 18,5% powierzchni. Zysk brutto na sprzedaży 99,1 120,2 21,1% Poprawa r/r marży brutto ze względu na korzystne warunki zakupowe dla każdej z Marża brutto na sprzedaży 52,7% 53,9% 1,2p.p. ma
Slide 30: Poprawa rentowności w 2017 roku
Poprawa rentowności w 2017 roku mln PLN 2016 2017 r/r Wzrost sprzedaży wynika z rozwoju sieci Sprzedaż 598,6 688,5 15,0% stacjonarnej i wyższej r/r sprzedaży/ m2 w głównych markach. Zysk brutto na sprzedaży 311,9 359,4 15,2% Stabilna marża brutto r/r ze względu na Marża brutto na sprzedaży 52,1%
Slide 31: Wzrost zapasów konsekwencją rozwoju sieci
Wzrost zapasów konsekwencją rozwoju sieci Zmiana zapasów (mln PLN) Zmiana sposobu prezentacji zapasów. 315,3 Przekształcone wielkości w sprawozdaniach 275,2 finansowych są niższe r/r ze względu brak ujęcia zapasów komisowych w segmencie 160,2 jubilerskim. 141,8 +18,4 +21,7 Wzrost zapasów o 15% r
Slide 32: Zadłużenie na bezpiecznym poziomie
Zadłużenie na bezpiecznym poziomie Dług netto (mln PLN) Konsekwentna redukcja zadłużenia długoterminowego r/r i kw./kw. 37,3 30,6 52,0 51,4 47,4 71,3 Stabilny r/r poziom zadłużenia 16,1 31,9 33,5 krótkoterminowego oraz środków pieniężnych. 99,8 97,9 97,5 98,3 93,7 92,5 90,7 90,8 83,9 Czwarty k
Slide 33: Mocne przepływy operacyjne
Mocne przepływy operacyjne Zmiana kapitału obrotowego (mln PLN) Mniejsze r/r obciążenie przepływów 30,8 zapasami ze względu na korzystne trendy w sprzedaży obu segmentów. 14,7 18,0 10,8 Większe r/r obciążenie przepływów 0,1 należnościami ze względu na przedpłaty na nowe kolekcje (zwiększona kont
Slide 34: MSSF 16: znacząca zmiana w sprawozdaniach
MSSF 16: znacząca zmiana w sprawozdaniach WSTĘPNE SZACUNKI BILANS RZiS CASH FLOW Zamiana leasingu Zwiększenie aktywów (aktywa operacyjnego na finansowy Wyższe przepływy operacyjne trwałe) i pasywów przez wyższe zyski i zwiększenie amortyzacji (zobowiązania finansowe) amortyzację. o ok. 45 mln PLN
Slide 35: Plany rozwoju
PLANY ROZWOJU PRIORYTETEM WZROST ORGANICZNY
Slide 36: Kontynuacja rozwoju organicznego w 2018 roku
Kontynuacja rozwoju organicznego w 2018 roku 2017 2018 cel r/r SEGMENT sklepy 295 324 29 2018 to kolejny rok szybkiego, ODZIEŻOWY m2 24 613 26 677 8% ok. 9% organicznego wzrostu powierzchni grupy. sklepy 134 151 17 VISTULA m2 16 719 18 427 10% sklepy 129 141 12 WÓLCZANKA m2 4 604 4 959 8% Powierzchn
Slide 37: Szybki rozwój franczyzy
Szybki rozwój franczyzy SEGMENT ODZIEŻOWY VISTULA GROUP W 2017 r. sklepy franczyzowe trzech marek stanowiły ok. 19% powierzchni grupy. Planujemy 23 nowe sklepy franczyzowe w 2018 Powierzchnia sklepów roku. franczyzowych (tys. m2) 8,2 SEGMENT JUBILERSKI +33% 6,2 W 2017 roku uruchomiliśmy francz
Slide 38: Dwucyfrowy wzrost e-commerce
Dwucyfrowy wzrost e-commerce Przyśpieszenie czasu realizacji zamówień. CELE NA 2018 Poprawa dostępności oferty produktowej. 50% wzrostu r/r e-commerce. Wdrożenie jednego Wzrost nakładów na Przekroczenie przez partnera logistycznego marketing. e-commerce 10% udziału on-line i off-line w przychodach.
Slide 39: Cele na 2018 rok: wzrost organiczny
Cele na 2018 rok: wzrost organiczny Dwucyfrowy wzrost przychodów grupy: SPRZEDAŻ dynamiczny rozwój powierzchni i poprawa sprzedaży na m2. Marża brutto grupy w 2018 roku powinna być stabilna w porównaniu do 2017 roku. EBIT Kontrolowany wzrost kosztów operacyjnych na m2. Dalsza poprawa wyników grupy r
Slide 40: Wzrost akwizycyjny
VISTULA GROUP | WZROST AKWIZYCYJNY | a? VISTULA
Slide 41: Korzyści akcjonariuszy z połączenia
Korzyści akcjonariuszy z połączenia CO ZYSKA JĄ AKCJONARIUSZE OBU STRON NA POŁĄCZENIU 1. Synergie przychodowe i kosztowe 2. Istotny wzrost kapitalizacji 3. Wzrost udziału w rynku Prezentacja 4Q17 41
Slide 42: Potencjalne synergie
Potencjalne synergie PRZYCHODY/MARŻA KOSZTY OPERACYJNE Celem jest zwiększenie przychodów oraz Celem jest wykorzystanie poprawa marży brutto połączonej grupy doświadczenia poprzez korzystniejsze warunki zakupowe oraz połączonych Zarządów do lepszą segmentację marek. obniżenia kosztów sprzedaży i ogól
Slide 43: Korzystniejszy parytet wymiany
Korzystniejszy parytet wymiany DBAMY O WARTOŚĆ SPÓŁKI SŁUCHAMY NASZYCH AKCJONARIUSZY ZMIANA WIELKOŚCI PARYTETU Nowy parytet to Nowy parytet jest 0,72 akcje Vistuli Group o 12% korzystniejszy za 1 akcję Bytomia od poprzedniego dla (dolna granica nowego akcjonariuszy Vistula Group. przedziału 0,72-0,7
Slide 44: Nowi akcjonariusze w połączonej spółce
Nowi akcjonariusze w połączonej spółce Struktura akcjonariatu połączonej spółki Liczba akcji Obecni akcjonariusze Vistula Group (wraz z 181 194 964 Bytom; 22,7% programem motywacyjnym) Bytom (wraz z programem 73 973 440 motywacyjnym) Nowy parytet 0,72 Obecni akcjonariusze Vistuli Group; Akcje połącz
Slide 45: Tylko 3 kroki do połączenia
Tylko 3 kroki do połączenia POŁĄCZENIE POWINNO MIEĆ MIEJSCE W 3Q18 Zatwierdzenie Otrzymanie zgody Decyzja WZA memorandum UOKiK zatwierdzająca informacyjnego na połączenie. połączenie. przez KNF. Prezentacja 4Q17 45
Slide 46: Połączenie w rękach akcjonariuszy
Połączenie w rękach akcjonariuszy ABY POŁĄCZENIE I WYNIKA JĄCE Z NIEGO SYNERGIE M O G Ł Y S I Ę Z R E A L I Z O WA Ć POT R Z E B N A J E S T Z G O DA AKCJONARIUSZY OBU SPÓŁEK. PODMIOT PRZEJMUJĄCY PODMIOT PRZEJMOWANY Warunek połączenia: Warunek połączenia: 3/4 głosów na WZA „ZA” 2/3 głosów na WZA „ZA
Slide 47: Pytania i odpowiedzi
PYTANIA I ODPOWIEDZI
Slide 48: Slajdy pomocnicze
DENI CLER f => | | e € 7 = X a | ( WZ a | \ a é ~ SLAJDY POMOCNICZE
Slide 49: Vistula: podsumowanie
Vistula: podsumowanie Vistula (moda męska) LANTIER: dla mężczyzn zobowiązanych do formalnego dress code. VISTULA: łatwa do zestawiania współczesna klasyka. VISTULA RED: najnowsze trendy. VISTULA MADE TO MEASURE: szycie na miarę dla najbardziej wymagających klientów. Promocja sportu Kolekcja
Slide 50: Wólczanka: podsumowanie
Wólczanka: podsumowanie Wólczanka (moda męska i damska) Wólczanka prowadzi w Polsce sieć salonów własnych i franczyzowych z koszulami męskimi i damskimi, dzianiną oraz dodatkami. W naszej ofercie są dwie marki: Wólczanka oraz Lambert. Kolekcje Zarówno damska jak i męska kolekcja zawierają częś
Slide 51: Deni Cler: podsumowanie
Deni Cler: podsumowanie Deni Cler (moda damska) Sieć sklepów własnych z modą damską adresowaną do kobiet powyżej 35 roku życia, ceniących wysoką jakość i elegancję. Kolekcje szyte są z najwyższej jakości tkanin ze szlachetnymi dodatkami i designerskim krojem. Kolekcje W 4Q17 w salonach dostępn
Slide 52: W.Kruk: podsumowanie
W.Kruk: podsumowanie Najstarsza marka jubilerska w Polsce Oferta jubilerska obejmuje złotą, srebrną i platynową biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje. Oferta W.Kruk to też światowe marki zegarków, tj. Rolex (wyłączność), Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Burberry, Micha
Slide 53: Podsumowanie wyników marek w 4Q17
Podsumowanie wyników marek w 4Q17 Lider wzrostu powierzchni. Lider udziału sprzedaży internetowej. Najwyższy poziom marży brutto. Najwyższy EBIT sklepów. Prezentacja 4Q17 53
Slide 54: Stabilna struktura grupy
Stabilna struktura grupy VISTULA GROUP Spółki będące podstawą skonsolidowanego sprawozdania SEGMENT SEGMENT P O Z O S TA Ł A JUBILERSKI ODZIEŻOWY DZIAŁALNOŚĆ Vistula Group SA Wólczanka Shirts spółka matka Manufacturing sp. z o.o. W.Kruk SA Marki Vistula, Wólczanka Produkcja Biżuteria, zegarki DCG SA
Slide 55: Rosnąca liczba sklepów
Rosnąca liczba sklepów LICZBA SKLEPÓW 4Q15 1Q16 2Q16 3Q16 4Q16 1Q17 2Q17 3Q17 4Q17 SEGMENT całość 228 230 242 247 262 265 274 281 295 ODZIEŻOWY franczyza 36 38 46 49 60 65 71 76 88 całość 98 102 105 107 114 117 122 126 134 VISTULA franczyza 13 15 18 20 26 30 33 35 42 całość 98 97 106 109 116 116 119
Slide 56: Wzrost powierzchni sklepów
Wzrost powierzchni sklepów M2 POWIERZCHNI 4Q15 1Q16 2Q16 3Q16 4Q16 1Q17 2Q17 3Q17 4Q17 SEGMENT całość 20 551 20 251 20 825 21 111 22 229 22 433 23 179 23 721 24 613 ODZIEŻOWY franczyza 2 602 2 678 3 183 3 428 4 228 4 600 4 957 5 226 6 006 całość 12 935 13 354 13 668 13 890 14 706 14 899 15 503 15 96
Slide 57: Wzrosty sprzedaży internetowej
Wzrosty sprzedaży internetowej Sprzedaż internetowa po segmentach (mln PLN) Posiadamy własne sklepy internetowe dla wszystkich czterech marek detalicznych. Celem jest rozwój sklepów internetowych 4,1 własnych marek (tzw. monoshopów). 3,1 1,6 1,9 2,2 2,3 2,9 2,9 Sprzedaż i koszty sklepów intern
Slide 58: Koszty sklepów pod kontrolą
Koszty sklepów pod kontrolą Koszty operacyjne m-c/m2 (PLN) Różnice w kosztach SG&A/ m2 pomiędzy segmentami wynikają z różnic w modelach biznesowych. Segment jubilerski charakteryzuje się 1 380 wyższą sprzedażą i kosztami/ m2 niż 1 237 1 160 991 988 984 1 003 1 041 1 049 segment odzieżowy. Kosz
Slide 59: Koszty marketingu poniżej budżetu
Koszty marketingu poniżej budżetu Koszty marketingu po segmentach (PLN mln) Wydatki marketingowe to część kosztów sprzedaży grupy. Składają się z: 1,1 (1) powtarzalnych wydatków reklamowych 4,3 3,3 4,2 (katalogi, sesje zdjęciowe), 1,5 4,9 0,8 1,7 (2) ogólnopolskich wizerunkowych kampanii 1,3 0,6
Slide 60: Zabezpieczamy ryzyko kursowe
Zabezpieczamy ryzyko kursowe Podział kosztu wytworzenia sprzedanych Ryzyko kursowe jest znaczące dla grupy produktów na waluty kapitałowej, dlatego od 2Q16 grupa (mln PLN) rozpoczęła jego zabezpieczanie. 2016 2017 Grupa jest beneficjentem umacniania się CHF; CHF; złotego do obcych walut. USD; 6%
Slide 61: Historyczne wyniki kwartalne
Historyczne wyniki kwartalne mln PLN 1Q16 1Q17 2Q16 2Q17 3Q16 3Q17 4Q16 4Q17 r/r Sprzedaż 119,5 136,2 154,3 171,9 136,6 157,4 188,2 223,1 18,5% Zysk brutto na sprzedaży 60,9 68,0 82,8 90,5 69,1 80,7 99,1 120,2 21,2% Marża brutto na sprzedaży 51,0% 49,9% 53,6% 52,7% 50,6% 51,3% 52,7% 53,9% 1,2.p. Kos
Slide 62: Bezpieczny poziom zadłużenia
Bezpieczny poziom zadłużenia mln PLN 2016 2017 Całość zadłużenia odsetkowego stanowią umowy kredytowe oraz leasing. Na Zadłużenie długoterminowe 93,7 83,9 zadłużenie bankowe składają się w kredyty w rachunku obrotowym oraz kredyty inwestycyjne. Dług bankowy 91,9 82,1 Zabezpieczenie kredytów stan
Slide 63: Miesięczne dane o sprzedaży
Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY SEGMENTU ODZIEŻOWEGO (VISTULA, WÓLCZANKA, DENI CLER) 60 40% 52 50 44 44 30% 40 37 31 35 35 35 34 27 33 33 33 33 31 31 31 30 29 31 29 29 29 27 30 22 27 27 27 27 28 20% 27 26 26 25 24 25 25 25 25 24 24 23 24 23 21 22 23 22 23 21 21 20 19 19 19 19 20 19 16 10% 10 0
Slide 64: Miesięczne dane o sprzedaży
Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY SEGMENTU JUBILERSKIEGO (W.KRUK) 60 40% 51 50 44 44 43 43 30% 40 36 30 20% 23 22 20 22 22 18 20 20 18 18 19 20 18 17 18 1818 17 18 18 17 17 18 1416 17 17 16 16 15 16 15 14 15 14 15 15 14 1515 14 15 14 15 13 13 12 12 13 13 10% 12 12 11 10 0 0% sprzedaż -1 rok (mln
Slide 65: Miesięczne dane o sprzedaży
Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY GRUPY KAPITAŁOWEJ 120 30% 107 100 25% 92 92 81 81 80 20% 73 53 63 55 61 60 56 57 15% 55 53 52 53 52 53 49 50 48 47 48 48 47 47 46 48 45 46 46 45 45 48 45 44 43 44 41 40 40 39 41 43 41 40 40 40 39 39 39 40 39 40 34 34 10% 33 35 34 20 5% 0 0% sprzedaż -1 rok (mln
Slide 66: Struktura akcjonariatu
Struktura akcjonariatu Struktura akcjonariatu 20.03.2018 Źródła informacji o stanie posiadania (udział w kapitale i głosach) akcji Vistula Group S.A. Ilość % udział 1. Informacja podana na podstawie prospektu informacyjnego OFE PZU akcji/głosów „Złota Jesień”za 2016 rok oraz ilości akcji zarejestrow
Slide 67: Słowniczek
Słowniczek Przychody marek Vistula, Wólczanka, Deni Cler oraz segmentu hurtowego, B2B Segment odzieżowy i przerobu uszlachetniającego. Segment jubilerski Przychody detaliczne marki W.Kruk oraz pozostała sprzedaż (w tym B2B). Przychody zawierające asortyment: marynarki, spodnie, okrycia wierzchnie, C
Slide 68: Dziękujemy za uwagę
DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ Vistula Group S.A. ul. Pilotów 10 31-462 Kraków