Vrg S.a. · GPW:VRG

Vrg — Vistula Group — Q4 2016 Earnings Presentation

62 slides from Vrg's earnings presentation, Mar 14, 2017

  1. Slide 1: Vistula Group Q4 2016 results presentation

    VISTULA NEU ype WOLCZANKA VISTULA GROUP

  2. Slide 2: Oświadczenie

    Oświadczenie Niniejsza prezentacja („Prezentacja") została przygotowana przez Vistula Group SA („Spółka") z należytą starannością. Może ona jednak posiadać pewne nieścisłości lub pominięcia. Prezentacja nie zawiera kompletnej ani całościowej analizy finansowej Spółki, jak również nie przedstawia jej

  3. Slide 3: Podsumowanie

    VISTULA PODSUMOWANIE }

  4. Slide 4: Korzystne trendy w wynikach 4Q16

    Korzystne trendy w wynikach 4Q16 PRZYCHODY 188,2 mln PLN +17,9% ZYSK NETTO 19,1 mln PLN MARŻA BRUTTO +57,0% 52,7% -0,8 p.p. EBIT +38,2% 25,0 mln PLN 2015 2016 Prezentacja 4Q16 4

  5. Slide 5: Wyniki 2016 zgodne z planami

    Wyniki 2016 zgodne z planami PRZYCHODY 598,6 mln PLN +16,4% ZYSK NETTO 35,2 mln PLN MARŻA BRUTTO +38,7% 52,1% -0,9 p.p. EBIT +17,9% 51,1 mln PLN 2015 2016 Prezentacja 4Q16 5

  6. Slide 6: Realizacja planów rozwoju na 2016 rok

    Realizacja planów rozwoju na 2016 rok LICZBA SKLEPÓW na koniec 2016 r. VISTULA 114 +16 POWIERZCHNIA 30 508 m2 WÓLCZANKA 116 +18 DENI CLER 32 +0 +9% W.KRUK 104 +12 VISTULA GROUP 366 +46 2015 2016 Prezentacja 4Q16 6

  7. Slide 7: Szybki przyrost powierzchni grupy

    Szybki przyrost powierzchni grupy Przyrost powierzchni grupy r/r (tys. m2) o Powierzchnia grupy wyniosła 30,5 tys. m2 na 30,5 koniec 4Q16, +9% r/r. 28,0 0,8 o Powierzchnia segmentu odzieżowego 1,7 dominowała nad jubilerską. Segment +11% r/r 8,3 7,4 +8% r/r odzieżowy dodał 1,7 tys. m2, rosnąc o 8% r/

  8. Slide 8: Podsumowanie wyników marek w 2016

    Podsumowanie wyników marek w 2016 Sukces kampanii promocyjnej Vistuli z Robertem VISTULA Lewandowskim. Sukces damskiej kolekcji koszul. WÓLCZANKA Lider wzrostów on-line. Wyniki zgodne z budżetem. DENI CLER Wzrost EBITu i zysku netto. W. K R U K Dynamiczny rozwój, ponad 100 sklepów w kraju. Prezentac

  9. Slide 9: Slide 9

  10. Slide 10: Vistula: lider wzrostów w 4Q16

    Vistula: lider wzrostów w 4Q16 Sieć sprzedaży marki Vistula o Powierzchnia marki Vistula na koniec 4Q16 wzrosła o 14% r/r, a sieć sprzedaży 4Q15 4Q16 r/r powiększyła się o 16 sklepów. Ilość sklepów 98 114 +16 o Dynamiczny rozwój franczyzy: 13 nowych 13 26 +13 sklepów franczyzowych netto oraz 89% w t

  11. Slide 11: Vistula: sukces kampanii marketingowej

    Vistula: sukces kampanii marketingowej Wartościowa struktura przychodów o Dwucyfrowe wzrosty w marce Vistula i marki Vistula kolekcji okazjonalnej (pozytywny wpływ 12% 13% 13% kontynuacji kampanii z Robertem 17% 13% Lewandowskim). 14% 44% 45% 18% 14% o Konsekwentny rozwój oferty casualowej prowadzi

  12. Slide 12: Vistula: wyniki 2016 roku

    Vistula: wyniki 2016 roku Wartościowa struktura przychodów o Przychody marki Vistula wyniosły 208,8 mln marki Vistula PLN w 2016 r., rosnąc o 26% r/r. 208,8 o Przychody z franczyzy wyniosły 21,9 mln PLN 165,3 +26% r/r w 2016, wzrost o 141% r/r. o Udział franczyzy wzrósł z 5,5% w 2015 do 2016 r. to 1

  13. Slide 13: Slide 13

  14. Slide 14: WLC: lider sprzedaży internetowej

    WLC: lider sprzedaży internetowej Sieć sprzedaży marki Wólczanka o Liczba sklepów Wólczanki wzrosła o 18 salonów netto r/r (11 to sklepy franczyzowe). 4Q15 4Q16 r/r o Powierzchnia sklepów pozostała stabilna r/r, Ilość sklepów 98 116 +18 natomiast powierzchnia sklepów w tym franczyza 15 26 +11 francz

  15. Slide 15: WLC: zmiana struktury powierzchni

    WLC: zmiana struktury powierzchni Wartościowa struktura przychodów o Wzrost udziału koszul damskich w sprzedaży marki Wólczanka w 4Q16. 6% 5% o Konsekwentny spadek udziału krawatów a 39% 40% 18% 21% wzrost udziału dzianin w sprzedaży wraz z popularyzacją stylu casual. 68% 64% o Stabilizacja udziału

  16. Slide 16: WLC: wyniki 2016 roku

    WLC: wyniki 2016 roku Przychody marki Wólczanka (mln PLN) o Przychody Wólczanki wyniosły 81,5 mln PLN w 2016 r., wzrost o 15% r/r. +15% r/r 81,5 70,9 o Przychody z franczyzy wyniosły 8,7 mln PLN w 2016 r. (+130% r/r). o Udział franczyzy wzrósł z 5,3% w 2015 r. do 10,6% w 2016 r. 57,9 59,3 o Przychod

  17. Slide 17: Deni Cler

    DENI CLER MILANO

  18. Slide 18: Deni Cler: niższa r/r średnia powierzchnia

    Deni Cler: niższa r/r średnia powierzchnia Sieć sprzedaży marki Deni Cler o Ze względu na zmiany w strukturze sieci, 4Q15 4Q16 r/r średnia powierzchnia pracująca była o 2% niższa r/r w 4Q16. Ilość sklepów 32 32 0 o 32. sklep marki otwarty w Galerii Posnania w tym franczyza 8 8 0 (w Poznaniu) w paźdz

  19. Slide 19: Deni Cler: mocny wynik 4Q16

    Deni Cler: mocny wynik 4Q16 Historyczne wyniki spółki Deni Cler (mln PLN) o Jednocyfrowy wzrost sprzedaży na m2 w 4Q16. 2,2 1,9 o Pozytywny wpływ nowej kolekcji ELEGANTE. 1,4 1,6 0,8 0,7 o Nowa kolekcja PRE-SPRING w salonach od 0,4 0,4 grudnia 2016 r. -0,6-0,5 -0,2 0,2 0,0 o Najwyższa marża brutto w

  20. Slide 20: Deni Cler: wyniki 2016 roku

    Deni Cler: wyniki 2016 roku Przychody marki Deni Cler (mln PLN) o W 2016 przychody marki Deni Cler wyniosły 43,9 mln PLN (+5% r/r). +5% r/r 43,9 o Przychody z franczyzy wyniosły 8,9 mln PLN w 41,7 2016 r. (+10% r/r). o Franczyza stanowiła około 20% sprzedaży w 2016 r. 32,8 32,8 o Przychody z interne

  21. Slide 21: W.Kruk

    WKRUK OD 1840 NA ZAWSZE

  22. Slide 22: W.Kruk: ponad 100 sklepów w kraju

    W.Kruk: ponad 100 sklepów w kraju Sieć sprzedaży marki W.Kruk o Dynamiczny przyrost powierzchni marki W.Kruk r/r. 4Q15 4Q16 r/r o Otwarcie 12 sklepów własnych przełożyło się Ilość sklepów na 11% r/r wzrost powierzchni handlowej 92 104 +12 marki. w tym franczyza - - - o Otwarcia sklepów własnych miał

  23. Slide 23: W.Kruk: grudzień poniżej oczekiwań

    W.Kruk: grudzień poniżej oczekiwań Wartościowa struktura przychodów o W 4Q16 sprzedaż zegarków rosła szybciej marki W.Kruk niż biżuterii i wyniosła 16,1 mln PLN, +11% 21% r/r. 22% 34% 33% o Sprzedaż biżuterii złotej rosła szybciej niż srebrnej w 4Q16. 79% 78% 67% o Korzystne dynamiki sprzedaży w 66%

  24. Slide 24: W.Kruk: wyniki 2016 roku

    W.Kruk: wyniki 2016 roku Przychody detaliczne marki W.Kruk o Przychody marki W.Kruk w 2016 r. wyniosły (mln PLN) 224,8 mln PLN, +14% r/r. +14% r/r 224,8 o Przychody z internetu wyniosły 7,9 mln PLN 197,0 w 2016 r. (+62% r/r). o W 2016 r. przychody z internetu to 3,5% sprzedaży w porównaniu do 2,5% w

  25. Slide 25: Podsumowanie wyników marek w 4Q16

    Podsumowanie wyników marek w 4Q16 Dwucyfrowe wzrosty sprzedaży/ m2 w Vistuli i SPRZEDAŻ Wólczance. Wysokie dynamiki sprzedaży internetowej. MARŻA Obniżenie marży brutto ze względu na presję B R UT TO konkurencyjną i wzrost kosztów zakupu. Wzrost łącznego EBITu sklepów rok-do-roku, EBIT mimo presji n

  26. Slide 26: Vistula Group

    VISTULA i ull

  27. Slide 27: Skutki ujęcia programów lojalnościowych

    Skutki ujęcia programów lojalnościowych 4Q15 4Q15 mln PLN zmiana % (poprz.) (teraz) o Od 2018 r. zmienią się przepisy dotyczące Sprzedaż 163,1 159,6 -3,5 -2,2% rozpoznawania przychodów. MSR 18 zostanie Zysk brutto na zastąpiony MSSF 15. Standard ten wymaga 89,0 85,5 -3,5 -4,0% wyceny poszczególnych

  28. Slide 28: Rosnąca sprzedaż na m2

    Rosnąca sprzedaż na m2 Sprzedaż grupy 2016 o Sprzedaż grupy w 4Q16 wyniosła (mln PLN) 598,6 +16% 188,2 mln PLN (+18% r/r), a w 2016 598,6 mln PLN (+16% r/r). 188,2 159,6 154,3 o W 4Q16 przychody segmentu odzieżowego 132,5 136,6 118,8 119,5 77,1 wzrosły o 21% r/r, a jubilerskiego o 14% r/r. 103,2 67,

  29. Slide 29: Narastająca marża brutto zgodna z planem

    Narastająca marża brutto zgodna z planem Zysk brutto na sprzedaży 2016 o Zysk brutto na sprzedaży grupy wyniósł (mln PLN) 311,9 +14% w 4Q16 99,1 mln PLN (+16% r/r), a w 2016 311,9 mln PLN (+14% r/r). 99,1 85,5 82,8 o W 2016 zysk brutto na sprzedaży segmentu 71,0 62,9 60,9 69,1 odzieżowego wyniósł 18

  30. Slide 30: Wzrost zysku operacyjnego

    Wzrost zysku operacyjnego Koszty operacyjne m-c/m2 (PLN) o Koszty operacyjne grupy/ m2 wzrosły tylko o 4% w 4Q16 do 824 PLN/m2 miesięcznie. 793 765 824 702 716 725 o Koszty segmentu odzieżowego wyniosły 667 671 300 265 277 698 PLN/m2 w 4Q16, +10% r/r, a koszty 261 251 228 244 240 153 segmentu jubile

  31. Slide 31: Dynamiczny wzrost zysku netto w 4Q16

    Dynamiczny wzrost zysku netto w 4Q16 mln PLN 4Q15 4Q16 r/r o Wzrost sprzedaży znacząco powyżej wzrostu Sprzedaż 159,6 188,2 17,9% powierzchni. Zysk brutto na sprzedaży 85,5 99,1 16,0% o Niższa marża brutto grupy ze względu na Marża brutto na sprzedaży 53,5% 52,7% -0,8 p.p. wzrost kosztu zakupów wraz

  32. Slide 32: Wyniki roczne zgodne z budżetem

    Wyniki roczne zgodne z budżetem mln PLN 2015 2016 r/r o Dynamiczne wzrosty sprzedaży r/r: korzystne Sprzedaż 514,2 598,6 16,4% trendy w obu segmentach oraz rozwój 272,7 311,9 14,4% powierzchni grupy. Zysk brutto na sprzedaży o Około 1 p.p. spadek marży brutto grupy Marża brutto na sprzedaży 53,0% 52

  33. Slide 33: Inwestycje w zapasy

    Inwestycje w zapasy Inwestycje w zapasy (mln PLN) o Wzrost zapasów o 18% r/r wynika z rozwoju 284,0 sieci oraz planowanych na 2017 otwarć 240,6 nowych sklepów oraz wzrostów sprzedaży. o Zapasy segmentu odzieżowego wzrosły o 17% 150,6 r/r ze względu na planowany wzrost sieci oraz +23,9 126,7 +19,5 oc

  34. Slide 34: Zadłużenie na bezpiecznym poziomie

    Zadłużenie na bezpiecznym poziomie Dług netto (mln PLN) o Środki pieniężne pozostały na stabilnym poziomie r/r. 30,3 39,1 16,1 52,0 26,9 37,3 30,6 31,9 o Konsekwentna redukcja zadłużenia długoterminowego r/r i kw./kw. 106,6 104,6 102,5 99,8 97,9 97,5 98,3 93,7 o Spadek zadłużenia krótkoterminowego k

  35. Slide 35: Sezonowo mocne przepływy operacyjne

    Sezonowo mocne przepływy operacyjne Kapitał obrotowy (mln PLN) o Mniejsze r/r obciążenie przepływów 44,5 operacyjnych zapasami. 40,5 28,7 23,2 o Mniejszy dodatni wpływ należności ze względu na mniejszą skalę biznesu hurtowego. 4,1 1,4 o Zobowiązania obrazują zamówienia kolekcji wiosna/lato 2017 r. -

  36. Slide 36: Wólczanka

    x a» ll WO CER ile

  37. Slide 37: Dynamiczny rozwój powierzchni w 2017 roku

    Dynamiczny rozwój powierzchni w 2017 roku 2017 2017 2016 poprzedni r/r cel cel 2017 to kolejny rok szybkiego, sklepy 262 298 299 37 ok. 9% organicznego wzrostu SEGMENT ODZIEŻOWY powierzchni grupy. m2 22 229 24 677 24 541 10% sklepy 114 128 131 17 Wydatki inwestycyjne w 2017 VISTULA roku powinny wyni

  38. Slide 38: Planujemy szybki rozwój franczyzy

    Planujemy szybki rozwój franczyzy SEGMENT SEGMENT VISTULA ODZIEŻOWY JUBILERSKI GROUP Powierzchnia sklepów Posiadamy sklepy W 2017 roku franczyzowych franczyzowe trzech planujemy start (tys. m2) marek odzieżowych. franczyzy marki 6,2 W.Kruk. +46% W 2016 r. stanowiły 4,2 one ok. 14% Celem jest otwarci

  39. Slide 39: Mocny akcent na e-commerce

    Mocny akcent na e-commerce NOWY LEPSZA CELE NA SILNIK LOGIST YKA 2017 Skrócenie ścieżki Outsourcing Utrzymanie ok. 50% zakupowej i procesu logistyki wzrostu r/r w płatności w koszyku. e-commerce. sprzedaży internetowej Poprawa dostępności Przyśpieszenie w 2017 r. oferty produktowej. realizacji zamów

  40. Slide 40: Rozwój oferty produktowej

    Rozwój oferty produktowej VISTULA WÓLCZANKA W. K R U K Poszerzenie oferty Dalszy rozwój Większy wybór casual. Lepsza oferta damskiej kolekcji. biżuterii. akcesoriów. Nowa limitowana Korzyści z kampanii Lider wzrostów kolekcja z Martyną marketingowej z sprzedaży on-line. Wojciechowską. 2016 r. Wzrost

  41. Slide 41: Spadek kosztów marketingu

    Spadek kosztów marketingu 2015 ROK 2016 ROK 2017 ROK Brak dużych kampanii. Wydatki Wydatki Czerpanie korzyści z marketingowe marketingowe wcześniejszych stanowiły 3,1% stanowiły 2,9% nakładów. przychodów grupy. przychodów grupy. Koncentracja na Koncentracja na Wydatki na marketing marketingu marki (

  42. Slide 42: Cele na 2017 rok

    Cele na 2017 rok Dwucyfrowy wzrost przychodów grupy: dynamiczny SPRZEDAŻ rozwój powierzchni i poprawa sprzedaży na m2. Marża brutto grupy w 2017 roku nie powinna spaść EBIT więcej niż 1 p.p. w porównaniu do 2016 roku. Kontrolowany wzrost kosztów operacyjnych na m2. Dalsza poprawa wyników grupy r/r.

  43. Slide 43: Slide 43

  44. Slide 44: Deni Cler

    DENI CLER MILANO

  45. Slide 45: Vistula: podsumowanie

    Vistula: podsumowanie Vistula (moda męska) o LANTIER: dla mężczyzn zobowiązanych do formalnego dress code. o VISTULA: łatwa do zestawiania współczesna klasyka. VISTULA RED: najnowsze trendy. o VISTULA MADE TO MEASURE: szycie na miarę dla najbardziej wymagających klientów. Kolekcje o Limitowaną kolek

  46. Slide 46: Wólczanka: podsumowanie

    Wólczanka: podsumowanie Wólczanka (moda męska i damska) o Wólczanka prowadzi w Polsce sieć salonów własnych i franczyzowych z koszulami męskimi i damskimi, dzianiną oraz dodatkami. o W naszej ofercie są dwie marki: Wólczanka oraz Lambert. Kolekcje o W nowym sezonie wiosna/lato 2017 marka stawia na m

  47. Slide 47: Deni Cler: podsumowanie

    Deni Cler: podsumowanie Deni Cler (moda damska) o Sieć sklepów własnych z modą damską adresowaną do kobiet powyżej 35 roku życia, ceniących wysoką jakość i elegancję. o Kolekcje Deni Cler szyte są z najwyższej jakości tkanin ze szlachetnymi dodatkami i designerskim krojem. Kolekcje o Kolekcja ELEGAN

  48. Slide 48: W.Kruk: podsumowanie

    W.Kruk: podsumowanie Najstarsza marka jubilerska w Polsce o Oferta jubilerska obejmuje złotą, srebrną i platynową biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje. o Oferta W.Kruk to też światowe marki zegarków, tj. Rolex (wyłączność), Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Burberry, Micha

  49. Slide 49: Struktura grupy

    Struktura grupy VISTULA GROUP Spółki będące podstawą skonsolidowanego sprawozdania SEGMENT SEGMENT POZOSTAŁA JUBILERSKI ODZIEŻOWY DZIAŁALNOŚĆ W.Kruk SA Vistula Group SA Wólczanka Shirts Biżuteria, zegarki spółka matka Manufacturing sp. z o.o. Marki Vistula, Wólczanka Produkcja DCG SA VG Property sp.

  50. Slide 50: Liczba sklepów

    Liczba sklepów LICZBA SKLEPÓW 1Q15 2Q15 3Q15 4Q15 1Q16 2Q16 3Q16 4Q16 SEGMENT całość 212 209 212 228 230 242 247 262 ODZIEŻOWY franczyza 25 23 28 36 38 46 49 60 całość 90 92 94 98 102 105 107 114 VISTULA franczyza 7 8 10 13 15 18 20 26 całość 90 85 86 98 97 106 109 116 WÓLCZANKA franczyza 10 7 10 15

  51. Slide 51: Powierzchnia sklepów

    Powierzchnia sklepów M2 POWIERZCHNI 1Q15 2Q15 3Q15 4Q15 1Q16 2Q16 3Q16 4Q16 SEGMENT całość 19 370 19 306 19 768 20 551 20 251 20 825 21 111 22 229 ODZIEŻOWY franczyza 1 696 1 806 2 153 2 602 2 678 3 183 3 428 4 228 całość 11 939 12 161 12 562 12 935 13 354 13 668 13 890 14 706 VISTULA franczyza 815

  52. Slide 52: Sprzedaż internetowa

    Sprzedaż internetowa Sprzedaż internetowa po segmentach (mln PLN) o Posiadamy własne sklepy internetowe dla 2016 wszystkich czterech marek detalicznych. 43,2 +54% 15 o Celem jest rozwój sklepów internetowych 2,3 własnych marek (tzw. monoshopów). 10 1,6 1,9 2,2 1,6 o Sprzedaż i koszty sklepów interne

  53. Slide 53: Koszty marketingu

    Koszty marketingu Koszty marketingu po segmentach (PLN mln) o Wydatki marketingowe to część kosztów sprzedaży grupy. o Składają się z: (1) powtarzalnych wydatków 1,1 reklamowych (katalogi, sesje zdjęciowe) oraz 4,3 (2) ogólnopolskich wizerunkowych kampanii 3,3 2,2 reklamowych w czasopismach, interne

  54. Slide 54: Ekspozycja na ryzyko kursowe

    Ekspozycja na ryzyko kursowe Podział kosztu wytworzenia sprzedanych o Ryzyko kursowe jest znaczące dla grupy produktów za 2016 na waluty kapitałowej. (mln PLN) o Grupa jest beneficjentem umacniania się CHF; 6% złotego do obcych walut. USD; 25% o Deprecjacja złotego do głównych walut (USD, EUR i CHF)

  55. Slide 55: Historyczne wyniki kwartalne

    Historyczne wyniki kwartalne mln PLN 1Q15 1Q16 2Q15 2Q16 3Q15 3Q16 4Q15 4Q16 r/r Sprzedaż 103,2 119,5 132,5 154,3 118,8 136,6 159,6 188,2 17,9% Zysk brutto na sprzedaży 53,3 60,9 71,0 82,8 62,9 69,1 85,5 99,1 16,0% Marża brutto na sprzedaży 51,7% 51,0% 53,6% 53,6% 53,0% 50,6% 53,5% 52,7% -0,8 p.p. K

  56. Slide 56: Szczegóły zadłużenia

    Szczegóły zadłużenia mln PLN 2015 2016 o Całość zadłużenia odsetkowego stanowią umowy kredytowe. Na zadłużenie bankowe Zadłużenie długoterminowe 99,8 93,7 składają się w kredyty w rachunku obrotowym oraz kredyty inwestycyjne. Dług bankowy 98,1 91,9 o Istnieje możliwość dalszego finansowania rozwoju

  57. Slide 57: Miesięczne dane o sprzedaży

    Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY SEGMENTU ODZIEŻOWEGO (VISTULA, WÓLCZANKA, DENI CLER) 50 40% 44 40 35 35 30% 33 27 31 30 31 23 29 30 27 27 27 27 27 26 25 25 22 25 24 24 24 23 20 22 21 21 22 19 21 22 23 20% 21 22 19 21 21 16 20 19 19 19 19 19 19 20 17 17 17 16 14 15 10% 10 0 0% sty' lut' mar' kw

  58. Slide 58: Miesięczne dane o sprzedaży

    Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY SEGMENTU JUBILERSKIEGO (W.KRUK) 50 40% 44 45 43 43 40 36 30% 35 30 25 20% 20 18 16 20 18 18 18 1818 17 16 18 14 15 15 16 15 1416 14 16 12 14 13 13 15 14 15 14 15 14 1515 15 11 13 13 13 13 13 12 12 11 12 12 12 12 11 10 9 10% 10 5 0 0% sty' lut' mar' kwi' maj' cze

  59. Slide 59: Miesięczne dane o sprzedaży

    Miesięczne dane o sprzedaży PRZYCHODY GRUPY KAPITAŁOWEJ 100 30% 92 81 81 25% 80 73 20% 60 55 47 53 45 46 43 48 46 39 48 48 45 48 40 44 39 15% 46 41 41 35 41 35 40 39 41 41 40 34 39 39 39 40 39 39 39 40 40 35 34 34 34 34 34 34 31 33 31 29 28 10% 20 5% 0 0% sty lut mar' kwi' maj' cze' lip' sie' wrz' p

  60. Slide 60: Struktura akcjonariatu

    Struktura akcjonariatu Struktura akcjonariatu 14.03.2017 Źródła informacji o stanie posiadania (udział w kapitale i głosach) akcji Vistula Group S.A. Ilość % udział 1. Informacja według stanu na dzień 31.12.2015 na akcji/głosów podstawie prospektu emisyjnego OFE PZU „Złota 1. PZU „Złota Jesień”OFE 3

  61. Slide 61: Słowniczek

    Słowniczek Przychody marek Vistula, Wólczanka, Deni Cler oraz segmentu hurtowego, B2B Segment odzieżowy i przerobu uszlachetniającego. Segment jubilerski Przychody detaliczne marki W.Kruk oraz pozostała sprzedaż (w tym B2B). Przychody zawierające asortyment: marynarki, spodnie, okrycia wierzchnie, C

  62. Slide 62: Dziękujemy za uwagę

    Dziękujemy za uwagę Vistula Group S.A. ul. Pilotów 10 31-462 Kraków

Vistula Group — Q4 2016 Earnings Presentation on 6ix