Enlight Renewable Energy Ltd · TASE:ENLT

Enlight Renewable Energy — Q4 2024 Earnings Presentation

37 slides from Enlight Renewable Energy's earnings presentation, February 2025

  1. Slide 1: מצגת דו"חות כספיים רבעון רביעי ושנת 2024

    ‫מצגת דו"חות כספיים‬ ‫רבעון רביעי ושנת ‪2024‬‬

  2. Slide 2: הבהרה משפטית

    ‫הבהרה משפטית‬ ‫הצהרות אלו משקפות את הציפיות הנוכחיות של ההנהלה לגבי אירועים עתידיים וביצועים תפעוליים‪ ,‬והן אמורות נכון לתאריך מצגת זו בלבד‪ .‬אין‬ ‫מצגת זו כוללת הצהרות צופות פני עתיד כמשמעותן בחוק האמריקאי ‪ Private Securities Litigation Reform Act‬משנת ‪ .1995‬הצהרות צופות פני עתיד‬ ‫להסתמך על

  3. Slide 3: ביצועי שיא ב-2024; הרחבת הצמיחה ב-2025

    ‫ביצועי שיא ב‪ ;2024-‬הרחבת הצמיחה ב‪2025-‬‬ ‫ביצועי שיא בשנת ‪ 53% - 2024‬צמיחה בסה"כ הכנסות‪ 49% ,‬צמיחה ב‪ ,Adjusted EBITDA1-‬תוך עקיפת‬ ‫היעדים ותחזיות האנליסטים‬ ‫‪1‬‬ ‫פורטפוליו כולל עמוק ומגוון בהיקף ‪ ,30.2 FGW 2‬מתוכו מרכיב הפורטפוליו הבשל‪ 3‬בהיקף ‪ 8.6 FGW‬ממשיך‬ ‫‪2‬‬ ‫לגדול ‪ -‬הספק היי

  4. Slide 4: Enlight

    @nlight NW'OOI NINNXMN

  5. Slide 5: תוצאות 2024

    ‫‪1‬‬ ‫תוצאות ‪2024‬‬ ‫המשך חיבור פרויקטים חדשים וביצועים גבוהים של המתקנים הקיימים‬ ‫תוצאות ‪ 2024‬ביחס לתוצאות ‪($m) 2023‬‬ ‫‪53%‬‬ ‫‪49%‬‬ ‫‪29%‬‬ ‫‪32%‬‬ ‫‪399‬‬ ‫בשנת ‪ 2023‬הרווח הנקי כלל מרכיבים‬ ‫חד פעמיים גדולים יותר‬ ‫‪289‬‬ ‫‪98‬‬ ‫‪261‬‬ ‫‪193‬‬ ‫‪67‬‬ ‫‪194‬‬ ‫‪150‬‬ ‫‪24‬‬ ‫‪2023‬‬ ‫‪2

  6. Slide 6: תוצאות רבעון רביעי 2024

    ‫‪1‬‬ ‫תוצאות רבעון רביעי ‪2024‬‬ ‫פרויקטים חדשים שחוברו תרמו לעלייה בהכנסות בהשוואה לתקופה המקבילה‬ ‫רבעון רביעי ‪ 2024‬מול רבעון רביעי ‪($m) 2023‬‬ ‫‪35%‬‬ ‫‪31%‬‬ ‫‪49%‬‬ ‫‪48%‬‬ ‫‪104‬‬ ‫בשנת ‪ 2023‬הרווח הנקי כלל‬ ‫‪65‬‬ ‫מרכיבים חד פעמיים גדולים יותר‬ ‫‪16‬‬ ‫‪77‬‬ ‫‪50‬‬ ‫‪36‬‬ ‫‪8‬‬ ‫‪24‬‬ ‫

  7. Slide 7: תחזית מול ביצוע 2024

    ‫‪1‬‬ ‫תחזית מול ביצוע ‪2024‬‬ ‫‪ 18%‬מעל תחזית ה‪ Adjusted EBITDA-‬המקורית‪ 10% ,‬מעל המעודכנת‬ ‫סה"כ הכנסות‪($m) 1‬‬ ‫)‪Adjusted EBITDA1 ($m‬‬ ‫‪399‬‬ ‫‪289‬‬ ‫‪370‬‬ ‫‪270‬‬ ‫‪360‬‬ ‫‪255‬‬ ‫‪355‬‬ ‫ביצוע בפועל‬ ‫‪255‬‬ ‫ביצוע בפועל‬ ‫טווח התחזית ‪2024‬‬ ‫טווח התחזית ‪2024‬‬ ‫‪335‬‬ ‫‪235‬‬ ‫תחזי

  8. Slide 8: תוצאות בפועל ביחס לציפיות האנליסטים

    ‫‪1‬‬ ‫תוצאות בפועל ביחס לציפיות האנליסטים‬ ‫‪ Adjusted EBITDA1‬ביחס להערכת קונצנזוס האנליסטים‪2‬‬ ‫‪$m‬‬ ‫‪+ $33m‬‬ ‫‪+ $13m‬‬ ‫‪+ $14m‬‬ ‫‪+ $5m‬‬ ‫תוצאות רבעון‬ ‫רביעי ‪2024‬‬ ‫‪+ $10m‬‬ ‫‪- $7m‬‬ ‫‪ +25%‬מעל‬ ‫קונצנזוס‬ ‫‪+ $3m‬‬ ‫‪+ $3m‬‬ ‫‪1Q23‬‬ ‫‪2Q23‬‬ ‫‪3Q23‬‬ ‫‪4Q23‬‬ ‫‪1Q24‬‬ ‫‪2Q24‬‬ ‫‪

  9. Slide 9: סקירת הפורטפוליו

    ‫‪2‬‬ ‫סקירת הפורטפוליו‬

  10. Slide 10: פורטפוליו עמוק ומגוון

    ‫‪2‬‬ ‫פורטפוליו עמוק ומגוון‬ ‫מניב‬ ‫פלטפורמה לצמיחה עתידית‬ ‫‪3 FGW1‬‬ ‫מרכיבי‬ ‫הפורטפוליו‬ ‫בהקמה‬ ‫הבשל‬ ‫‪1.8 FGW‬‬ ‫לקראת הקמה‬ ‫‪3.8 FGW‬‬ ‫פיתוח מתקדם‬ ‫‪7 FGW‬‬ ‫פורטפוליו כולל‬ ‫פיתוח‬ ‫‪30.2 FGW‬‬ ‫‪14.7 FGW‬‬ ‫‪10‬‬ ‫‪ (Factored GW) FGW 1‬הינו שילוב הספק היצור והיקף האגירה לנתון אחיד על

  11. Slide 11: העמקה בפורטפוליו - הכנסות ולוחות זמנים

    ‫‪2‬‬ ‫‪ ~500‬מיליון דולר‬ ‫העמקה בפורטפוליו‬ ‫נקודת אמצע תחזית החברה‬ ‫‪ 399‬מיליון דולר ב‪2024-‬‬ ‫מניב‬ ‫הכנסות ולוחות זמנים‬ ‫לשנת ‪2025‬‬ ‫‪ 100‬מיליון דולר מפרויקטים‬ ‫שחוברו ב‪2024-‬‬ ‫‪3 FGW‬‬ ‫מרכיבי‬ ‫‪ ~175‬מיליון דולר‬ ‫בהקמה‬ ‫הפורטפוליו‬ ‫‪Annual recurring revenues1‬‬ ‫יופעלו במהלך ‪25

  12. Slide 12: פורטפוליו בשל: 8.6 FGW יגיעו להפעלה מסחרית עד 2027

    ‫‪2‬‬ ‫בשל‬ ‫פורטפוליו בשל‪ 8.6 FGW :‬יגיעו להפעלה מסחרית עד ‪2027‬‬ ‫הספק הייצור המניב צפוי לגדול פי שלוש עד סוף שנת ‪2027‬‬ ‫פורטפוליו בשל‬ ‫בלבד‪2‬‬ ‫‪48%‬‬ ‫‪8,552‬‬ ‫ההון העצמי הנדרש לפרויקטים‪:‬‬ ‫‪CAGR‬‬ ‫לקראת‬ ‫הקמה‬ ‫‪10%‬‬ ‫‪4,860‬‬ ‫הושקע‬ ‫‪3,776‬‬ ‫‪3,898‬‬ ‫‪84‬‬ ‫בהקמה‬ ‫‪3,025‬‬ ‫‪2

  13. Slide 13: קצב הכנסות שנתי מתוכנן 2025-2027

    ‫‪2‬‬ ‫בשל‬ ‫קצב הכנסות שנתי מתוכנן )‪2025-2027 (ARR‬‬ ‫צפי הכנסות ‪ Run rate‬מפרויקטים‪1‬‬ ‫חלקה המשוקלל של אנלייט‬ ‫בהכנסות‬ ‫‪$m‬‬ ‫‪36%‬‬ ‫‪CAGR‬‬ ‫‪1,061‬‬ ‫‪88%‬‬ ‫‪694‬‬ ‫‪575‬‬ ‫‪81%‬‬ ‫‪CoBar Complex‬‬ ‫‪Snowflake‬‬ ‫‪80%‬‬ ‫‪Nardo Storage‬‬ ‫‪Roadrunner‬‬ ‫‪Gecama Solar‬‬ ‫‪Quail Ranch‬‬ ‫

  14. Slide 14: פעילות מימון וסביבה עסקית

    ‫‪3‬‬ ‫פעילות מימון וסביבה עסקית‬

  15. Slide 15: סביבה עסקית עתירת הזדמנויות

    ‫‪3‬‬ ‫סביבה עסקית עתירת הזדמנויות‬ ‫מעמד ‪ Safe harbor‬לפרויקטים שהחלו הקמה‬ ‫מגמת ה‪ Electrification-‬עם דגש על ‪ AI‬ו‪Data -‬‬ ‫חשיפה נמוכה למכסים לאור גיוון בספקי הציוד‪ :‬מיקוד‬ ‫‪ ,Centers‬מובילה לביקוש גובר לחשמל‬ ‫בספקי סוללות וטראקרים אמריקאים וספקי פאנלים‬ ‫השינויים הרגולטוריים והפיסקליים

  16. Slide 16: ההשפעה של מהפכת ה-AI: ביקוש עולמי גובר לחשמל

    ‫‪3‬‬ ‫ההשפעה של מהפכת ה‪ :AI-‬ביקוש עולמי גובר לחשמל‬ ‫בדגש על ארה"ב‬ ‫גידול משמעותי גם בארה"ב‪1‬‬ ‫הביקוש העולמי לחשמל גובר‪2‬‬ ‫‪U.S. 10-Year Annual Load Growth Forecast‬‬ ‫‪TWh‬‬ ‫‪Global electricity demand‬‬ ‫‪40,000‬‬ ‫‪2.0%‬‬ ‫‪35,000‬‬ ‫‪1.5%‬‬ ‫‪3.1%‬‬ ‫‪30,000‬‬ ‫‪CAGR‬‬ ‫‪25,000‬‬ ‫‪Net z

  17. Slide 17: אנרגיה מתחדשת מהווה את המענה העיקרי לביקוש העולמי לחשמל

    ‫‪3‬‬ ‫אנרגיה מתחדשת מהווה את המענה העיקרי לביקוש העולמי לחשמל‬ ‫מתחדשות מהוות את עיקר התור )‪ (Queue‬לחיבור לרשת וצפויות להוות את עיקר הגידול בהספק הייצור‬ ‫אנרגיות מתחדשות הן הבחירה המובילה‬ ‫ההספק של אנרגיה מתחדשת צומח במהירות‬ ‫‪U.S. Interconnection Queue in 2023‬‬ ‫‪US and European Solar, Wind

  18. Slide 18: שיפור נמשך באיתנות הפיננסית

    ‫‪3‬‬ ‫דירוג חוב‬ ‫חברה‬ ‫שיפור נמשך באיתנות הפיננסית‬ ‫‪A2.il‬‬ ‫גידול מתמשך בהון העצמי‬ ‫ירידה ממוצעת בשיעור המינוף‬ ‫מקורות מימון‪4Q24 ,‬‬ ‫הון עצמי מאוחד‪m$ ,‬‬ ‫‪ -Debt/CAP‬דוחות מאוחדים‬ ‫)מיליארד דולר( ‪1‬‬ ‫‪44%‬‬ ‫‪-2.3%‬‬ ‫‪CAGR‬‬ ‫‪1,435 1441‬‬ ‫‪CAGR‬‬ ‫‪76%‬‬ ‫‪2.0,‬‬ ‫‪4.3‬‬ ‫‪1.4,‬‬ ‫

  19. Slide 19: סגירות פיננסיות וגיוס אג"ח בהיקף של 1.3 מיליארד דולר בשנת 2024

    ‫‪3‬‬ ‫סגירות פיננסיות וגיוס אג"ח בהיקף של ‪ 1.3‬מיליארד דולר בשנת ‪2024‬‬ ‫במקביל‪ ,‬יצירת רווחי הון ותזרים על ידי מכירת מתקנים‬ ‫סגירה פיננסית‪ 1‬של פרויקט ‪ 290) Roadrunner‬מגה‪-‬וואט ו‪ 940-‬מגה‪-‬וואט שעה( בהיקף של ‪ 550‬מיליון דולר; משיכת‬ ‫מלוא ההון העצמי צפויה במועד הפעלת הפרויקט‬ ‫סגירת פינ

  20. Slide 20: עסקת סאנלייט

    ‫‪3‬‬ ‫עסקת סאנלייט‬ ‫מכירת ‪ 44%‬בצבר נכסים לפי שווי של ‪ 114‬מיליון דולר‬ ‫הצבר כולל ‪247 FMW1‬‬ ‫תקבולים בסך ‪ 50‬מיליון דולר לטובת תכנית הצמיחה‬ ‫העסקה משקפת פרמיה של ‪ 380‬אלף דולר ל‪FMW-‬‬ ‫רווח של ‪ 94‬מיליון דולר שיוכר ברבעון ראשון ‪2025‬‬ ‫‪20‬‬ ‫‪ (Factored GW) FGW 1‬הינו שילוב הספק היצור

  21. Slide 21: הפרויקטים שיוקמו בשנתיים הקרובות צפויים לייצר תשואות גבוהות

    ‫‪3‬‬ ‫בשל‬ ‫הפרויקטים שיוקמו בשנתיים הקרובות צפויים לייצר תשואות גבוהות‬ ‫‪>15%‬‬ ‫פורטפוליו גלובלי שצפוי להתחבר בשנים ‪2024-2027‬‬ ‫‪3.6 GW‬‬ ‫‪6.7 GWh‬‬ ‫‪~11%-12%‬‬ ‫תשואה‬ ‫ממוצעת לפני‬ ‫מינוף‬ ‫‪ IRR‬על‬ ‫תשואה ממוצעת על ההון‪:‬‬ ‫תשואה ממוצעת לפני מינוף‪:‬‬ ‫סטטוס פורטפוליו בשל‪:‬‬ ‫ההון‬ ‫)‪

  22. Slide 22: מבט ל-2025

    ‫‪4‬‬ ‫מבט ל‪2025-‬‬

  23. Slide 23: חיבור פרויקטים והקמות מגה פרויקטים במגוון גאוגרפיות

    ‫‪4‬‬ ‫מבט ל‪2025-‬‬ ‫חיבור פרויקטים והקמות מגה פרויקטים במגוון גאוגרפיות‬ ‫‪ 2.9 FGW2‬יחלו הקמה במהלך שנת ‪ ,2025‬ביניהם ‪ Snowflake ,CO Bar‬ו‪Nardo storage-‬‬ ‫חיבור פרויקטים‬ ‫ותנופת הקמות‬ ‫כ‪ 440-‬מגה‪-‬וואט וכ‪ 1,100-‬מגה‪-‬וואט שעה צפויים להתחבר לרשת‪ ,‬יוסיפו קצב שנתי של כ‪130-‬‬ ‫מיליון דול

  24. Slide 24: תכנית 2025: 4.7 FGW תחת הקמה

    ‫‪4‬‬ ‫תכנית ‪ 4.7 FGW :2025‬תחת הקמה; יבטיחו את מירב התכנית של ‪ 8.6 FGW‬ב‪'27-‬‬ ‫צפוי לייצר קצב הכנסות‪ 1‬שנתי של מעל מיליארד דולר החל מסוף שנת ‪27‬‬ ‫פורטפוליו בשל‪FGW1 ,‬‬ ‫‪0.9‬‬ ‫‪8.6‬‬ ‫‪2.9‬‬ ‫קצב הכנסות שנתי של‬ ‫מעל ‪ 1‬מיליארד דולר‬ ‫שנת ‪ 2025‬מהווה שנת קפיצה לעבר השלמת‬ ‫מרכיב הפורטפול

  25. Slide 25: תחזית 2025

    ‫‪4‬‬ ‫תחזית ‪2025‬‬ ‫סה"כ הכנסות של ‪ 490-510‬מיליון דולר ו‪ Adjusted EBITDA1-‬של ‪ 360-380‬מיליון דולר‬ ‫סה"כ הכנסות )‪2 ($m‬‬ ‫)‪Adjusted EBITDA1 ($m‬‬ ‫הנחות עיקריות‬ ‫‪510‬‬ ‫הנחות מט"ח מבוססות על עקום ה‪ Forward-‬לשנת‬ ‫‪-‬‬ ‫‪ 3.55 :2025 3‬עבור דולר‪/‬ש"ח ו‪ 1.05-‬אירו‪/‬דולר‬ ‫‪380‬‬ ‫התפלגו

  26. Slide 26: Enlight

    NA ATIN a Gnlight 232

  27. Slide 27: Enlight

    Enlight D'NOO0)

  28. Slide 28: אנלייט ארה"ב

    ‫אנלייט ארה"ב‬ ‫הספק בשל ‪4Q23‬‬ ‫הספק בשל ‪4Q24‬‬ ‫‪ %‬שינוי‬ ‫הכנסות ‪FY23‬‬ ‫הכנסות ‪FY24‬‬ ‫‪ %‬שינוי‬ ‫הכנסות ‪4Q23‬‬ ‫הכנסות ‪4Q24‬‬ ‫‪ 3,055‬מגה וואט‬ ‫‪ 3,779‬מגה וואט‬ ‫‪375%‬‬ ‫‪ 8‬מיליון דולר‬ ‫‪ 37‬מיליון דולר‬ ‫‪401%‬‬ ‫‪ 4‬מיליון דולר‬ ‫‪ 18‬מיליון דולר‬ ‫‪ 4,052 +‬מגה וואט שעה‬ ‫‪ 6,3

  29. Slide 29: אנלייט ארה"ב פרויקטים בהקמה ולקראת הקמה

    ‫אנלייט ארה"ב פרויקטים בהקמה ולקראת הקמה בארה"ב‪ :‬שילוב גודל משמעותי ותשואות גבוהות‬ ‫‪Country Acres‬‬ ‫‪Roadrunner‬‬ ‫קליפורניה‬ ‫מיקום‬ ‫אריזונה‬ ‫מיקום‬ ‫‪392 MW + 688 MWh‬‬ ‫הספק‬ ‫‪290 MW + 940 MWh‬‬ ‫הספק‬ ‫בהקמה‬ ‫סטטוס‬ ‫בהקמה‬ ‫סטטוס‬ ‫הכנסות ‪ EBITDA1 /‬בשנה‬ ‫הכנסות ‪ EBITDA1 /‬בשנה‬ ‫‪$

  30. Slide 30: WECC הינו שוק חשמל מהגדולים בארה"ב

    ‫‪ WECC‬הינו שוק חשמל מהגדולים בארה"ב עם ביקוש צומח‬ ‫אנלייט ארה"ב פרויקטי אנלייט במערב ארה"ב נהנים מביקוש גבוה לחשמל‪ ,‬קרינה שמש גבוהה וחוזי ‪ PPA‬ארוכי טווח‬ ‫ביקוש ‪ WECC -‬הוא אחד ממוקדי צריכת החשמל הגדולים בארה"ב‪ ,1‬הצריכה‬ ‫צפויה לגדול בכ‪ 20%-‬בעשור הקרוב בין היתר לאור פעילות ה‪Data Centers

  31. Slide 31: אנלייט אירופה

    ‫אנלייט אירופה‬ ‫הספק בשל ‪4Q23‬‬ ‫הספק בשל ‪4Q24‬‬ ‫‪ %‬שינוי‬ ‫הכנסות ‪FY23‬‬ ‫הכנסות ‪FY24‬‬ ‫‪ %‬שינוי‬ ‫הכנסות ‪4Q23‬‬ ‫הכנסות ‪4Q24‬‬ ‫‪ 1,552‬מגה וואט‬ ‫‪ 1,552‬מגה וואט‬ ‫‪11%‬‬ ‫‪ 177‬מיליון דולר‬ ‫‪ 197‬מיליון דולר‬ ‫)‪(2%‬‬ ‫‪ 51‬מיליון דולר‬ ‫‪ 50‬מיליון דולר‬ ‫‪ 600 +‬מגה וואט שעה‬ ‫‪ 1

  32. Slide 32: פרויקטים בהקמה ולקראת הקמה באירופה ו-MENA

    ‫פרויקטים בהקמה ולקראת הקמה באירופה ו‪MENA-‬‬ ‫אנלייט אירופה & ‪ MENA‬ממשיכים להרחיב את הנוכחות באירופה ו‪ MENA-‬עם פרויקטים בעלי תשואות גבוהות‬ ‫‪Gecama Hybrid‬‬ ‫‪Israel PV / Storage projects‬‬ ‫ספרד‬ ‫מיקום‬ ‫ישראל‬ ‫מיקום‬ ‫‪225 MW + 220 MWh‬‬ ‫הספק‬ ‫‪21 MW + 102 MWh‬‬ ‫הספק‬ ‫לקראת הקמה‬ ‫סטטו

  33. Slide 33: אנלייט MENA

    ‫אנלייט ‪MENA‬‬ ‫הספק בשל ‪4Q23‬‬ ‫הספק בשל ‪4Q24‬‬ ‫‪ %‬שינוי‬ ‫הכנסות ‪FY23‬‬ ‫הכנסות ‪FY24‬‬ ‫‪ %‬שינוי‬ ‫הכנסות ‪4Q23‬‬ ‫הכנסות ‪4Q24‬‬ ‫‪ 769‬מגה וואט‬ ‫‪ 776‬מגה וואט‬ ‫‪130%‬‬ ‫‪ 68‬מיליון דולר‬ ‫‪ 156‬מיליון דולר‬ ‫‪64%‬‬ ‫‪ 21‬מיליון דולר‬ ‫‪ 34‬מיליון דולר‬ ‫‪ 997 +‬מגה וואט שעה‬ ‫‪ 970 +‬

  34. Slide 34: התאמות בין רווח נקי ל-Adjusted EBITDA

    Adjusted EBITDA-‫התאמות בין רווח נקי ל‬ ($ thousands) For the year ended December 31 For the year ended December 31 2024 2023 2024 2023 Net Income (loss) 66,505 98,041 8,372 16,202 Depreciation and amortization 108,889 65,796 30,912 21,611 Share based compensation 8,360 4,970 2,333 970 Finance incom

  35. Slide 35: תמונת מצב פורטפוליו

    ‫תמונת מצב פורטפוליו‬ ‫ייצור‪,‬‬ ‫אגירה‪,‬‬ ‫סקאלת גרף‬ ‫‪MW‬‬ ‫‪MWh‬‬ ‫הגדרות הפורטפוליו‬ ‫מניבים‪ ,‬בהקמה ולקראת הקמה‬ ‫‪+‬‬ ‫)פרויקטים הצפויים להתחיל הקמה בתוך‬ ‫בשל‬ ‫‪+‬‬ ‫‪ 12‬חודשים(‬ ‫‪+‬‬ ‫‪10,597 14,227‬‬ ‫‪20,010‬‬ ‫‪35,757‬‬ ‫‪3,306‬‬ ‫‪12,972‬‬ ‫פרויקטים הצפויים להתחיל הקמה בתוך‬ ‫פיתוח

  36. Slide 36: המיצוב הייחודי של אנלייט: גיגה וואט עם חיבור מתקדם לרשת

    ‫המיצוב הייחודי של אנלייט‪ 10 :‬גיגה וואט עם חיבור מתקדם לרשת החשמל‬ ‫אנלייט ארה"ב החיבור לרשת והולכה הינם החסמים העיקריים כיום לפיתוח אנרגיה מתחדשת‬ ‫פרויקטים‬ ‫פיתוח‬ ‫פיתוח מתקדם‬ ‫בשלים‬ ‫‪3.4 GW‬‬ ‫‪+‬‬ ‫‪2.9 GW‬‬ ‫‪+‬‬ ‫‪3.8 GW‬‬ ‫‪ 45%‬מהפרויקטים‬ ‫‪ 100%‬מהפרויקטים בפיתוח‬ ‫‪ 100%‬מהפרויקטים

  37. Slide 37: סביבת מחירי חשמל אטרקטיבית למתחדשות

    ‫סביבת מחירי חשמל אטרקטיבית למתחדשות‬ ‫אנלייט ארה"ב מחירי ה‪ PPA-‬בארה"ב ממשיכים לעלות‬ ‫מחירי ‪ PPA‬בארה"ב ‪1‬‬ ‫‪$70‬‬ ‫‪Solar‬‬ ‫‪+108%‬‬ ‫‪67.81‬‬ ‫‪$65‬‬ ‫‪Q1 21- Q4 24‬‬ ‫‪62.29‬‬ ‫‪$60‬‬ ‫‪$55‬‬ ‫‪56.76‬‬ ‫‪$50‬‬ ‫‪$45‬‬ ‫‪$40‬‬ ‫‪$35‬‬ ‫‪$30‬‬ ‫‪$25‬‬ ‫‪Q1-21‬‬ ‫‪Q2-21‬‬ ‫‪Q3-21‬‬ ‫‪Q4-21‬‬

Enlight Renewable Energy — Q4 2024 Earnings Presentation on 6ix